"Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!"

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 лютого 2019, 10:13

20190208 091344Останні роки саме воєнні хроніки викликають в українців найбільше емоцій. Разом із батьками завмирають перед телевізорами і діти. У їх серцях ці події викликають змішані почуття: страх, занепокоєння, злість, відчай, гордість …

За п’ять років війни наші солдати та моряки довели всьому світу, що вони можуть достойно протистояти будь-якому супротивнику, захищати свій народ, свою державу, вміло бити ворога. Наша армія відстоює суверенітет зі зброєю в руках, а ми всіма своїми силами підтримуємо та допомагаємо Воїнам Світла здобувати Перемогу.

«Тримайтеся , браття, Ви ж бо не одні!» - під таким гаслом у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 пройшла акція на підтримку українських полонених моряків. Діти написали свої побажання для бранців Кремля. У кожному слові зашифрована надія на звільнення наших хлопців, захоплення їх стійкістю та мужністю.

«Ми один екіпаж, одна сім’я, боротимемося разом з вами до повернення додому», - висловлювали побажання діти .

"Борітеся - поборете".

20190208 091928