Зупинимо булінг

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 лютого 2019, 06:53

Зупинимо булінг разом

1bullingstop31 січня 2019 року у школі провідним спеціалістом Лохвицького районного відділу ДРАЦС головного територіального управління юстиції у Полтавській області Кудерею Юлією Вікторівною для учнів 7 класу проведений відкритий урок на тему «Зупинимо булінг разом».

У цікавій та доступній формі Юлія Вікторівна розповіла дітям про булінг у світі та Україні, про його форми, соціальну структуру, надала рекомендації щодо того, як не стати учасниками ситуації цькування. Також діти довідалися про кримінальну та адміністративну відповідальність, яка чекає на булерів, спостерігачів та їх батьків.

Тема дуже зацікавила учнів: вони задавали питання, ділилися своїми спостереженнями, брали активну участь у обговоренні ситуацій, які висвітлювалися на телебаченні.

Hosting Ukraine