"Дебати-2019"

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 лютого 2019, 11:06

img-7f6520045deeb4e21d793a4e16dbb60e-v30 січня 2019 року у Лохвицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася інтелектуально-розвивальна гра «Дебати». Гра має на меті підтримку обдарованих дітей, пропаганду серед молоді пізнавально-розвивальних інтелектуальних ігор, які сприяють розвитку в учнів інтелектуальних і соціальних навичок та умінь, навичок вести дискусію, висловлювати і відстоювати власну думку, виховання в них життєвої компетенції, які спрямовані на розвиток та підтримку внутрішньої свободи людини, формування активної життєвої позиції. Цього року у інтелектуальних змаганнях взяло участь 8 команд району: команди Безсалівської ЗОШ, Яхниківської ЗОШ, Вирішальненської ЗОШ, Сенчанської ЗОШ, Заводської ЗОШ №1, Заводської ЗОШ №2, Лохвицької гімназії №1 та Лохвицької ЗОШ №2.

- «Ця палата вважає, що булінг – поширене явище в українських школах»

- «Ця палата вважає, що домашні завдання у закладах загальної середньої освіти повинні бути скасовані».

Ми раді привітати команду нашої школи у складі: Онацької Олени, Кириченко Лілії та Плиса Захара з перемогою. Бажаємо членам команди та їх керівнику – Костоглод Людмилі Анатоліївні успішно виступити на обласних змаганнях.

Hosting Ukraine