День захисника України

З 09.10 по 13.10 з метою відзначення Дня захисника України вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі були проведені заходи:

- Загальношкільну лінійку «Ми нащадки славного роду».

- Історичні перерви: показ мультимедійних презентацій «Становлення та розвиток українського війська».

- Тематичну годину інформування “Свято Покрови в історії українського козацтва ”.

- Конкурс малюнків, виробів із пластиліну «Наша славна армія».

- Фестиваль «Козацькі забави», учасниками якого стали команди 8-11 класів. Члени команд змагались у спритності, винахідливості, дотепності, знанні історії козацтва. Переможцями фестивалю стали учні 11 класу, друге місце зайняли учні 9 та 8 класів, третє – учні 10 класу.

- Розпочато благодійну акцію «На допомогу воїнам АТО» (збір харчів та теплих речей для воїнів АТО)

В усіх класах пройшли тематичні виховні години, змагання, конкурси.