Літо - пора пізнання цікавого, нових знайомств та пригод.

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Вівторок, 04 серпня 2015, 07:15

P6090053     Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

     Кожного року педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

 

     З 27 травня розпочав роботу дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Сонечко”. У цьому році діти відпочивали  з 02.06. по 19.06 у двох дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Сонечко» та «Старт» (табір праці та відпочинку). За період роботи закладів оздоровлено  81 дитину (64 дітей у дитячому закладі «Сонечко» та 17 – «Старт»). У закладах  зібралися діти різного віку: від 5 до 16 років.

       Матеріально-технічна база закладу добра:

-          приміщення знаходиться на першому поверсі школи;

-          спальні естетично оформлені, озеленені, є в наявності затемнені штори, розставлені дерев’яні ліжка відповідно до санітарно-гігієнічних норм;

-          спортивний майданчик підготовлений до змагань та ігор;

-          їдальня затишна, передбачене калорійне харчування з внесенням у раціон овочів і фруктів багатих на вітаміни;

-          кошти за оздоровлення та відпочинок дітей перераховані на рахунок відділу освіти Лохвицької РДА.

       Організовуючи літнє оздоровлення дітей педагогічний колектив спланував  виховну роботу так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі; відчула себе сильною, творчою особистістю; збагатилась духовно і почувала себе комфортно. Над цим працював творчий колектив педагогів: Дерев’янко А.В., Хоменко С.І., Інжиєвська Т.М.,   Пугач О.В., Верхівська І.В., Пигар М.Ю., Петрик Н.М., Костоглод Л.А., Канюк В.І., Петренко Ю.І., Марченко С.М, Онацький В.А.,

       Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Сонечко” – це сучасний заклад, який працює за програмою, в якій головне – особистість дитини. Кожного дня діти подорожували потягом, здійснюючи цікаві  зупинки, було проведено:

-          День туриста

-          День гумору

-          День кіно

-          День охорони життя

-          День загону

-          День спорту

-          День подорожі

-          День захисту тварин

-          День природи

-          День ромашки

-          День здоров’я

-          День казки

-          День партизанів

 

 

      Діти щодня пізнавали щось нове, цікаве, розкривали свої таланти та здібності.

      Швидко промайнув час відпочинку. І дітям не хотілося прощатися з рідним закладом. Дуже зворушливими були Свята закриття  змін, на яких діти з сумом прощалися зі своїми товаришами, вихователями, обслуговуючим персоналом, про що свідчили записи “Скриньки бажань”.

    Вихованці дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Старт», учні 11 класу провели ці 14 днів із користю для школи та себе. Учні допомогли у прополці пришкільних ділянок, квітників, привели до ладу комп’ютерні класи, кабінет трудового навчання. Діти, з метою профорієнтаційної роботи, відвідали підприємство «Райз-Максимко».

Цікавим і корисним завершенням цієї літньої трудової 14-денки стала чотириденна пошуково-краєзнавча експедиція за маршрутом Лохвиця-Степуки-Свиридівка-Лука-Гиряві Їсківці-Млини-Лохвиця. Польовий експедиційний табір, їжа приготована на багатті, дослідження археологічних та історичних пам’яток «Червоні могили» та «Дитинець» на території Свиридівської сільської ради і найголовніше – перевірка своїх можливостей, спілкування з природою, відчуття себе частинкою Всесвіту справили на дітей незабутнє враження.

Розлучаючись у дитячих серцях залишилась надія зустрітися знову через рік у дитячому  закладі “Сонечко - 2016”.

 

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net