Робота пришкільних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Рейтинг користувача:  / 0

Робота пришкільних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Кожного літа педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

Останнє оновлення: Четвер, 14 грудня 2017, 21:15
Детальніше...

Я живу в Україні?...! (публіцистичні роздуми)

Рейтинг користувача:  / 0

Я живу в Україні?...!

Публіцистичні роздуми

Ми приходимо в цей світ уже особливими.  Нам  надано вміння мислити: спостерігати, аналізувати побачене, розрізняти добро і зло і робити певні висновки. Який прекрасний цей світ. Поруч батьки, які посміхаються, іноді сварять, а потім міцно притискають до грудей і кажуть, як вони люблять нас.

Ідуть роки. Наші уявлення дещо змінюються. Світ уже не схожий на казку, де добро завжди перемагає зло. Ми перестаємо бачити тільки хороше: дитинство минає. Аж ось ми зустрічаємося з реальністю. А вона, на жаль, не завжди така сонячна і безпроблемна, якою б ми хотіли її бачити. Але ж ми люди розумні (?!), творці своєї долі, ми самі можемо змінити власне життя, зробити його кращим для себе і для оточуючих. Так нас навчають у школі!    

Останнє оновлення: Четвер, 14 грудня 2017, 12:52
Детальніше...

День захисника України

Рейтинг користувача:  / 0

З 09.10 по 13.10 з метою відзначення Дня захисника України вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі були проведені заходи:

- Загальношкільну лінійку «Ми нащадки славного роду».

- Історичні перерви: показ мультимедійних презентацій «Становлення та розвиток українського війська».

Останнє оновлення: Четвер, 14 грудня 2017, 11:45
Детальніше...

Графік та план виховної роботи на 2017-2018 н.р.

Рейтинг користувача:  / 0

 

Графік виховних заходів у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

(витяг із річного плану роботи школи)

  

Підсумки виховної роботи у школі за 2016-2017 н.р.

У 2016-2017  навчальному році був розроб­лений графік виховних заходів з учнями 1-11 класів на основі річного плану роботи школи. Діяльність педагогічного колективу була спрямована на виховання гуманіста, патріота, громадянина України, вихованні здорового способу життя учнів школи. У школі працює дитячо-юнацьке об’єднання «Країна Веселкова», яка складається із клубу молодших школярів «Країни Барвінкової» та клубу  для учнів — старшокласників  «Старшокласник». Школа працює за системою «Школи сприяння здоров’ю», тому велика увага приділяється заходам щодо виховання здорового способу життя. У школі працювало 13 гуртків. Під керів­ництвом викладача ЗВ (Онацького В.А.) акти­візувалася робота з військово-патріотичного ви­ховання.

Останнє оновлення: Вівторок, 10 жовтня 2017, 09:40
Детальніше...

Сосновий парк

Рейтинг користувача:  / 0

mtgygy4h2lc

Останнє оновлення: Четвер, 06 квітня 2017, 13:46

GreenLife Chellenge

Рейтинг користувача:  / 0

img 20170404 135407

GreenLife Chellenge передаємо Гімназії №1 м.Лохвиці!

Останнє оновлення: Середа, 05 квітня 2017, 05:03

День українського добровольця

Рейтинг користувача:  / 0

 

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Останнє оновлення: Вівторок, 14 березня 2017, 05:59
Детальніше...

Подяка

Рейтинг користувача:  / 0

Новий рік — таємниче, загадкове свято. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. А про дітлахів годі й казати. Але чари, на жаль, можливі лише у казці. Тому не можна придумати кращого подарунка для всіх школярів, ніж новорічна казка, у якій вони самі стають учасниками подій.

 Урочисто та весело провели Старий рік та зустріли Новий учні та вчителі нашої школи. Приготування до свята розпочалися заздалегідь.

У 2015 році   учням Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 пощастило, адже знайшлися небайдужі люди, які допомогли здійснитися дитячим мріям.

Останнє оновлення: Понеділок, 08 лютого 2016, 06:11
Детальніше...

Крим-Українська земля.

Рейтинг користувача:  / 0

   Крим-Українська земля.

     Путін - ... ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-лаЦе питання стало чи не найактуальнішим останнім часом…Безпосередньо з тієї миті,коли  Крим було окуповано російськими військами. Тиск наших «добрих»  сусідів просто вражає-це ж треба наскільки не поважати людей,щоб абсолютно з сумлінним виглядом розповідати казочки на увесь світ!..Особливо наголошуючи  -Крим -«исконно русская  територия» . Це вам для розігріву – найсмішніший міф про Крим, яким орудують, мабуть, тільки ті, хто історії не знає взагалі. Але таких, виявляється, неймовірно багато.

   Давайте ж ,щоб розібратись з наболілим,зробимо екскурс в історію. Крим приєднали до Росії в 1783 році, дев’ять років після того, як Росія відвоювала Кримське ханство у Османської імперії, зробивши його своїм протекторатом. Лікбез  пише: «Росія (у формі Російської імперії та СССР) володіла  Кримом трохи більше 200 років (а при точному підрахунку і того менше), що взагалі смішно на тлі татарсько-турецького чи візантійського панування. Рахуйте самі: до складу Російської імперії Крим увійшов в 1783 році і залишався до 1920 року з перервою на 1917 і 1918 рр., тобто 135 років. Під контролем радянської Росії (у різних формах) Крим  знаходився в 1917 р. і з 1920 по 1954 рр. з перервою в 1941-1944 рр., тобто 32 роки. Всього виходить 167 років. Навіть якщо додати 37 років перебування Криму у складі УССР (1954-1991), то в сумі набирається 204 роки – невеликий, загалом, термін, а без «українського» періоду взагалі сміхотворний. Монголи керували Кримом 202 роки (1239-1441), Кримське ханство існувало на півострові 342 роки (1441-1783), а Візантія контролювала Крим взагалі більше 650 років (з 530-х рр. До 1204 г.) Виникає  питання:чому б це Туреччині не виявити  цікавість стосовно  « споконвічних  володінь Османської імперії?» Можливо справа у рівні культури, цивілізованості ,шляхетності врешті решт.

Останнє оновлення: Понеділок, 08 лютого 2016, 05:43
Детальніше...

Літо - пора пізнання цікавого, нових знайомств та пригод.

Рейтинг користувача:  / 0

P6090053     Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

     Кожного року педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

Останнє оновлення: Вівторок, 04 серпня 2015, 07:15
Детальніше...

Опис системи правовиховної роботи у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

Рейтинг користувача:  / 0

ВСТУП

Порядний той, хто своє право

вимірює своїм обов'язком  

Г. Лакордер

           Зміни, які відбуваються в сучасному суспільстві ( соціальні, політичні, економічні) впливають на всі сфери його життя та діяльності, в тому числі й на освіту. Ці зміни потребують нових підходів у взаємовідносинах між школою і суспільством.

             У Законі України «Про загальну середню освіту» написано, що «...загальна середня освіта спрямована на забезпечення всебічного розвитку особистості шляхом навчання та виховання, які ґрунтуються на загальнолюдських цінностях та принципах науковості, політкультурності, світського характеру освіти, системності, інтегративності, єдності навчання і виховання, на засадах гуманізму, демократії, громадянської свідомості, взаємоповаги між націями і народами в інтересах людини, родини, суспільства, держави.»

               Будь-яка нація будує державу, а держава розвиває націю. Найвища цінність нації – особистість, яка має високий духовний, інтелектуальний, освітній, культурний потенціал. В умовах величезних змін у соціальному, економічному, політичному житті України постала проблема перебудови в сфері виховання. Перед школою і суспільством стоїть задача розвитку не просто особистості, а свідомого українського громадянина, який максимально акумулює в собі національні риси та самобутність українського народу, здатного до життя в демократично-правовому суспільстві.

Останнє оновлення: Вівторок, 04 серпня 2015, 07:12
Детальніше...

Циклограма роботи класного керівника

Рейтинг користувача:  / 0

Циклограма роботи класного керівника

Щоденно:

 1. Робота з тими, хто запізнюється, та виявлення причин відсутності учня.
 2. Організація харчування учнів.
 3. Організація чергування учнів.
 4. Індивідуальна робота з учнями.
 5. Контроль за зовнішнім виглядом

 

Останнє оновлення: Понеділок, 23 березня 2015, 07:13
Детальніше...

Пам’ятка для класних керівників

Рейтинг користувача:  / 0

Пам’ятка для класних керівників

1.     Папка классного керівника повинна містити:

-         Список учнів класу, відомості про місце проживання

-         Відомості про батьків

-         Соціальний паспорт класу

-         Список доручень учнів класу

Останнє оновлення: Понеділок, 23 березня 2015, 07:12
Детальніше...
 • 220x90 MONMS static

  wodenuk

  logopoippo2
 • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
 • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net