Свято весни й краси у школі

Рейтинг користувача:  / 0

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші  весняні квіти, в кожному домі, в селі і місті відзначається жіноче свято – 8 Березня. Недарма, мабуть, святкуємо ми жіночий день саме навесні. Весна… Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо її завжди, але приходить вона раптово, бурхливо, змінюючи все навкруги, пробуджуючи природу і наші почуття.

Учні нашої школи у перші дні березня також висловили свою любов і повагу матері, бабусі, вчительці, підготувавши святкові концерти. Із вдячністю  за недоспані ночі, тепло та любов зверталися учні 1-4 класів до своїх мам, бабусь під час свят.  Зі сцени  лунали   дитячі пісні, щемко і благодатно звучала молитва за маму. Хвилюючим  був  момент, коли у  повільному ритмі, зі сльозами на очах,  танцювали найдорожчі люди: мама й дитина. Сюрпризом  для мам виявились  квіткові паперові  аплікації, що виготовилися дитячими руками на уроках. Чудовий настрій створювали і гуморески, які читали діти, і  цікаві конкурси. Свято пройшло на одному диханні і не залишило байдужим нікого з присутніх. Основними ініціаторами та режисерами – постановниками цих свят були класні керівники 1-4 класів.

Учні 9-11 класів подарували для жіночої частини педагогічного колекти

Учнівський та педагогічний колектив щиро вітає жіночу половину школи зі святом весни і бажає гарного весняного настрою.ву незабутній святковий концерт, зачарувавши присутніх  пісенним виконанням, сучасними танцями, жартами, інсценівками та віршами. Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком гарного настрою до свята.

Останнє оновлення: П'ятниця, 15 березня 2019, 07:46

Шевченківські дні у школі

Рейтинг користувача:  / 0

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький...Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, "чиїх батьків діти".

А тому, як і щороку, на початку березня у нашій школі проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять «великого Кобзаря», а всім серцем відчути його невмируще слово.

Вшанування великого Кобзаря розпочалося із усного журналу «Шевченківське слово». Слово Кобзаря звучало зі сцени школи: діти декламували вірші, розповідали про нелегку долю Кобзаря. 

Для 9-10 класів учитель української мови та літератури Н.А.Ігнатьєва  провела виховний захід «Екскурсія до автопортретної Т.Г.Шевченка». Шкільний бібліотекар В.М. Цюцюра презентувала виставку нових видань творів поета.

Для учнів 5-7 класів відбувся концерт-літопис «Шевченко у житті, у творчості, у спогадах». Учні слухали, затамувавши подих, улюблені пісні на слова славетного поета, декламували вибрані рядки творів, переглядали презентацію художніх робіт Шевченка, пригадувалось уже відоме, розкривалось нове.

Упродовж двох днів школа жила духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка.

Останнє оновлення: П'ятниця, 15 березня 2019, 07:28

Небесна сотня – хронологія подій

Рейтинг користувача:  / 0

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" відзначається День Героїв Небесної сотні. Адже саме в ці дні, п’ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану.

У школі 18 лютого заняття розпочалися пам'ятною лінійкою «Кращі з кращих за свободу сміло стали без вагань», де учні та колектив школи хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані, пригадали ті трагічні події, та прочитали вірші про Героїв Небесної Сотні. Діти мали можливість переглянути світлини про подій «кривавих ночей лютого 2014 року». Класні керівники провели тематичні виховні години.

Останнє оновлення: Вівторок, 19 лютого 2019, 12:07

Відчуття щастя і романтики

Рейтинг користувача:  / 0

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько у школі почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.

До Дня закоханих лідери учнівського самоврядування провели свято краси та чарівності «Романтична пара 2019 ». Провідною темою шоу-програми, в якій взяли участь 5 учнівських пар 8-11 класів, стали слова: «Любіть любов, вона – ті крила, які до щастя донесуть». У цікавих конкурсах «Представлення», «Привітання до Дня Святого Валентина», «Знайомство із батьками» учасники проявили фантазію, дотепність, артистизм, довели, що кохання – це дивовижна казка, чарівна пісня, яка зробить найпотаємніші бажання реальністю.

За підсумками всіх конкурсів переможцями стала пара 10 класу: Козаченко Сніжана та Друзд Богдан.

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм шкільна родина відзначила День Святого Валентина. 

 

Останнє оновлення: Понеділок, 18 лютого 2019, 13:45

Веселковий тиждень початкової школи

Рейтинг користувача:  / 0


Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.

Одним із найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у  школі.

З 02  по 08 лютого    цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов у нашій школі Веселковий тиждень початкової школи .  Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Девіз Веселкового тижня:

«Сім кольорів краси й надії,
У них наші задуми і мрії!»

Останнє оновлення: П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:48
Детальніше...

"Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!"

Рейтинг користувача:  / 0

20190208 091344Останні роки саме воєнні хроніки викликають в українців найбільше емоцій. Разом із батьками завмирають перед телевізорами і діти. У їх серцях ці події викликають змішані почуття: страх, занепокоєння, злість, відчай, гордість …

За п’ять років війни наші солдати та моряки довели всьому світу, що вони можуть достойно протистояти будь-якому супротивнику, захищати свій народ, свою державу, вміло бити ворога. Наша армія відстоює суверенітет зі зброєю в руках, а ми всіма своїми силами підтримуємо та допомагаємо Воїнам Світла здобувати Перемогу.

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 лютого 2019, 10:13
Детальніше...

Зупинимо булінг

Рейтинг користувача:  / 0

Зупинимо булінг разом

1bullingstop31 січня 2019 року у школі провідним спеціалістом Лохвицького районного відділу ДРАЦС головного територіального управління юстиції у Полтавській області Кудерею Юлією Вікторівною для учнів 7 класу проведений відкритий урок на тему «Зупинимо булінг разом».

У цікавій та доступній формі Юлія Вікторівна розповіла дітям про булінг у світі та Україні, про його форми, соціальну структуру, надала рекомендації щодо того, як не стати учасниками ситуації цькування. Також діти довідалися про кримінальну та адміністративну відповідальність, яка чекає на булерів, спостерігачів та їх батьків.

Тема дуже зацікавила учнів: вони задавали питання, ділилися своїми спостереженнями, брали активну участь у обговоренні ситуацій, які висвітлювалися на телебаченні.

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 лютого 2019, 06:53

"Дебати-2019"

Рейтинг користувача:  / 0

 

img-7f6520045deeb4e21d793a4e16dbb60e-v30 січня 2019 року у Лохвицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася інтелектуально-розвивальна гра «Дебати». Гра має на меті підтримку обдарованих дітей, пропаганду серед молоді пізнавально-розвивальних інтелектуальних ігор, які сприяють розвитку в учнів інтелектуальних і соціальних навичок та умінь, навичок вести дискусію, висловлювати і відстоювати власну думку, виховання в них життєвої компетенції, які спрямовані на розвиток та підтримку внутрішньої свободи людини, формування активної життєвої позиції. Цього року у інтелектуальних змаганнях взяло участь 8 команд району: команди Безсалівської ЗОШ, Яхниківської ЗОШ, Вирішальненської ЗОШ, Сенчанської ЗОШ, Заводської ЗОШ №1, Заводської ЗОШ №2, Лохвицької гімназії №1 та Лохвицької ЗОШ №2.

 

 

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 лютого 2019, 11:06
Детальніше...

Пам’яті героїв Крут

Рейтинг користувача:  / 0

«Подвиг героїв Крут» - під такою назвою 29 січня у Лохвицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено урочисту лінійку.

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Під Крутами там молоде юнацтво
На прю криваву з ворогами стало.
За Україну, славу, честь й багатство
Життя юнацьке своє там віддало.

Останнє оновлення: Вівторок, 29 січня 2019, 11:16
Детальніше...

Дітям - барвисте і цікаве літо!

Рейтинг користувача:  / 0

Дітям - барвисте і цікаве літо!

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення,  яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Кожного літа педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

У цьому році діти відпочивали  з 4.06 по 21.06 у двох дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Сонечко» та «Старт» (табір праці та відпочинку) та мовному загоні. За період роботи закладів оздоровлено 146 дітей (90 - у дитячому закладі «Сонечко» , 16 – у таборі праці та відпочинку «Старт» та 40 - у загоні з вивчення іноземних мов).

Останнє оновлення: Четвер, 28 червня 2018, 03:39
Детальніше...

Зустріч з військовими.

Рейтинг користувача:  / 0

img 0113У школі відбулася зустріч учнів 9-11 класів із начальником відділення офіцерів запасу і кадрів Лохвицького РВК майором Коломійцем Юрієм Миколайовичем та співробітником Лохвицького РВК Радаєвою Анною Іванівною. Учні 9-11 класів з інтересом слухали інформацію про реформування Збройних Сил України на сучасному етапі, про введення контрактної служби,  про вищі навчальні заклади, які готують спеціалістів військової справи.

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018, 13:47

Експрес-інформація , присвячена Дню Соборності України

Рейтинг користувача:  / 0

Експрес-інформація ,

присвячена Дню Соборності України

 

 

1.     Дорогі друзі, учні, вчителі! Сьогодні в нас велике свято – День Соборності України, свято рідного краю, свято  нашої держави.

 

2.     Ми пишаємося, що  ми – українці, а наша Вітчизна —  Україна.

 

3.    Народилась Україна Нова,

Небувала, чиста, як дитя,

Україна Зоряної Мови,

Україна Божого Буття!

1.     

Україна казки і кохання.

Та Держава, де щезає тлінь.

Україна творчого повстання

Для усіх безсмертних поколінь.

2.                                   

Нехай же лине добре слово,

Звучить так щиро і вагомо

Про нашу неньку-Україну,

Найкращу, дорогу, єдину!

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018, 12:40
Детальніше...

ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ

Рейтинг користувача:  / 0

Читати (скачати) документ повністю.

 

ДОДАТОК
до наказу Міністерства освіти і науки України
від 16.06. 2015 р. № 641

 

ЗАХОДИ

ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ

 

Пояснювальна записка

Підготовлені Заходи спрямовані на розкриття мети, положень і завдань «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», прийнятої на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України 26 березня 2015 р. Ця концепція спирається на традиції української державності, національно-визвольної боротьби українського народу, громадянську свідомість, здатність критично і незалежно мислити, бути активним у відстоюванні своєї позиції та готовим до захисту незалежності й територіальної цілісності української держави.

Розробниками пропонується така структура Заходів, що окреслює напрями і шляхи розвитку національно-патріотичного виховання в освітньому просторі України. Вони розташовані за показниками важливості і значущості – від загальнодержавного рівня до структурних складових освітньої системи та їх науково-методичного забезпечення.

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018, 11:19
Детальніше...

Тютюнопаління та його шкідливі наслідки

Рейтинг користувача:  / 0

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018, 09:42

"Діти вулиці"

Рейтинг користувача:  / 0

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018, 09:26

Підлітковий алкоголізм: причина і наслідок.

Рейтинг користувача:  / 1

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018, 09:06

Новий рік — таємниче, загадкове свято

Рейтинг користувача:  / 0

dsc07937«З Новим роком ! З Новим роком!» - радісно лунає зараз у навчальних закладах на святкових новорічних ранках. Дзвенить веселий сміх дітей, які зустрічають  Дідуся Мороза та  Снігуроньку.

Новий рік — таємниче, загадкове свято. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. А про дітлахів годі й казати. Але чари, на жаль, відбуваються лише у казці. Тому не можна вигадати  кращого подарунка для всіх школярів, ніж новорічна казка, у якій вони самі стають учасниками подій.

Урочисто та весело провели Старий рік та зустріли Новий учні, вчителі та батьки Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

У 2017 році   нашим вихованцям пощастило, адже знайшлися небайдужі люди, які допомогли здійснитися дитячим мріям.

 Радість свята відчули учні 1-х класів нашої школи  ще 19 грудня, адже солодкий Святий Миколай не обминув  їх, прийшовши з подарунками і найкращими побажаннями. А спорядили Святого Миколая з солодкими пакунками  Народний депутат України Руслан Богдан та депутат обласної ради  Власенко Анатолій Миколайович.

Останнє оновлення: Понеділок, 22 січня 2018, 12:41
Детальніше...

«Ми роду козацького діти»

Рейтинг користувача:  / 0

Спортивно - козацьке свято

«Ми роду козацького діти»

 Шикування учасників свята 
    Урочисте відкриття свята. Привітання учасників свята. 
В.1  
 Добрий день вам, люди добрі! 
Щиро просим до господи! 
Раді вас у нас вітати, 
Щастя та добра бажати! 

В.2
Сьогодні свято, конкурс нині, 
Сьогодні все учнівство тут, 
І на подвір”ї  радість лине, 
Козацькі ігри всіх нас ждуть 

В.1
  З давніх-давен людям відомо: «Дерево життя — це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший листочок — символ минулого, другий — сучасного, третій — майбутнього».

В.2
Де Дніпро наш котить хвилі,
Рве стрімкі пороги,
Там країна, вся зелена,
Славний край розлогий

Останнє оновлення: Понеділок, 22 січня 2018, 12:27
Детальніше...

«Зірковий парад шкільного дивосвіту»

Рейтинг користувача:  / 0

 Ведучий  

Доброго дня, дорога шкільна родино!

Ведучий

 Ми раді вітати вас на фестивалі «Зірковий парад шкільного дивосвіту»

Ведучий 

На небі, безліч зірок,

Ми ж -  віддзеркалення, творіння їх думок,

Плекають нас і віра, і надія,

Любов вже спонукає – ну, лети,

Своїм життям Чумацький шлях прикрась,

На сонці залиши свої сліди,

Адже настав вже  зоряний  твій час.

Останнє оновлення: Понеділок, 22 січня 2018, 12:21
Детальніше...

День спільних дій в інтересах дітей в Україні

Рейтинг користувача:  / 0

На першому році своєї незалежності Україна ратифікувала Конвенцію Організації Об’єднаних Націй про права дітей, що була прийнята 20 листопада 1989-го. Конвенція базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації. 

Останнє оновлення: Понеділок, 22 січня 2018, 12:18
Детальніше...

16 днів проти насилля

Рейтинг користувача:  / 0

Починаючи з 1996 року ( за рішенням Генеральної асамблеї ООН ), саме 16 листопада ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості. У декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідування чи кольору шкіри. Ця декларація розвивала принципи, які були сформовані ще у 1948 році у Загальній декларації прав людини.

І тому 16 листопада у всьому світі відзначався Міжнародний день толерантності. «Синя стрічка листопада» - акція проти жорстокості та насильства у всіх сферах суспільства.

Останнє оновлення: Понеділок, 22 січня 2018, 12:13
Детальніше...

До дня Соборності України

Рейтинг користувача:  / 0

 

5

1

3

4

 

2

7

6

12

8

11

 

10

14

13

9

По горизонтали:

По вертикали:

2. У 1918 році війська УГА вдалося перемогти війська Польщі в історію це ввійшло як Чортківська ……

4. Що було проголошено III Універсалом?

6.Хто ввів режим “білого терору»?

7. У якому місяці було проголошено акт Злуки?

8. Громадсько-політичний діяч, очоливший уряд ЗУНР?

9. Відведення українських військ з Києва у серпні 1919 ввійшло в історію, як Київська …….

10. Гаслом ЗУНР було:”Львів через …»

13. Назва останнього українського уряду УНР на чолі з С. Петлюрою?

1. Явище запроваджене Петлюрою,що характеризувало

боротьбу за державу.

3. Уряд на чолі з лідером національно-демократичної партії К.Левицьким називався Державний  ……..

4. Армія уряду ЗУНР

5. На сьогодні в день проголошення акту Злуки святкується день …….

11. Того ж самого числа,що й акт Злуки,але 1918 року було проголошено …….

12. Центром ЗУНР офіційно вважається

14. Центром більшовицького руху був…..

Останнє оновлення: Понеділок, 22 січня 2018, 12:09

Робота пришкільних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Рейтинг користувача:  / 0

Робота пришкільних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Кожного літа педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

Останнє оновлення: Четвер, 14 грудня 2017, 21:15
Детальніше...

Я живу в Україні?...! (публіцистичні роздуми)

Рейтинг користувача:  / 0

Я живу в Україні?...!

Публіцистичні роздуми

Ми приходимо в цей світ уже особливими.  Нам  надано вміння мислити: спостерігати, аналізувати побачене, розрізняти добро і зло і робити певні висновки. Який прекрасний цей світ. Поруч батьки, які посміхаються, іноді сварять, а потім міцно притискають до грудей і кажуть, як вони люблять нас.

Ідуть роки. Наші уявлення дещо змінюються. Світ уже не схожий на казку, де добро завжди перемагає зло. Ми перестаємо бачити тільки хороше: дитинство минає. Аж ось ми зустрічаємося з реальністю. А вона, на жаль, не завжди така сонячна і безпроблемна, якою б ми хотіли її бачити. Але ж ми люди розумні (?!), творці своєї долі, ми самі можемо змінити власне життя, зробити його кращим для себе і для оточуючих. Так нас навчають у школі!    

Останнє оновлення: Четвер, 14 грудня 2017, 12:52
Детальніше...

День захисника України

Рейтинг користувача:  / 0

З 09.10 по 13.10 з метою відзначення Дня захисника України вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі були проведені заходи:

- Загальношкільну лінійку «Ми нащадки славного роду».

- Історичні перерви: показ мультимедійних презентацій «Становлення та розвиток українського війська».

Останнє оновлення: Четвер, 14 грудня 2017, 11:45
Детальніше...

Графік та план виховної роботи на 2017-2018 н.р.

Рейтинг користувача:  / 0

 

Графік виховних заходів у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

(витяг із річного плану роботи школи)

  

Підсумки виховної роботи у школі за 2016-2017 н.р.

У 2016-2017  навчальному році був розроб­лений графік виховних заходів з учнями 1-11 класів на основі річного плану роботи школи. Діяльність педагогічного колективу була спрямована на виховання гуманіста, патріота, громадянина України, вихованні здорового способу життя учнів школи. У школі працює дитячо-юнацьке об’єднання «Країна Веселкова», яка складається із клубу молодших школярів «Країни Барвінкової» та клубу  для учнів — старшокласників  «Старшокласник». Школа працює за системою «Школи сприяння здоров’ю», тому велика увага приділяється заходам щодо виховання здорового способу життя. У школі працювало 13 гуртків. Під керів­ництвом викладача ЗВ (Онацького В.А.) акти­візувалася робота з військово-патріотичного ви­ховання.

Останнє оновлення: Вівторок, 10 жовтня 2017, 09:40
Детальніше...

Сосновий парк

Рейтинг користувача:  / 0

mtgygy4h2lc

Останнє оновлення: Четвер, 06 квітня 2017, 13:46

GreenLife Chellenge

Рейтинг користувача:  / 0

img 20170404 135407

GreenLife Chellenge передаємо Гімназії №1 м.Лохвиці!

Останнє оновлення: Середа, 05 квітня 2017, 05:03

День українського добровольця

Рейтинг користувача:  / 0

 

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Останнє оновлення: Вівторок, 14 березня 2017, 05:59
Детальніше...

Подяка

Рейтинг користувача:  / 0

Новий рік — таємниче, загадкове свято. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. А про дітлахів годі й казати. Але чари, на жаль, можливі лише у казці. Тому не можна придумати кращого подарунка для всіх школярів, ніж новорічна казка, у якій вони самі стають учасниками подій.

 Урочисто та весело провели Старий рік та зустріли Новий учні та вчителі нашої школи. Приготування до свята розпочалися заздалегідь.

У 2015 році   учням Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 пощастило, адже знайшлися небайдужі люди, які допомогли здійснитися дитячим мріям.

Останнє оновлення: Понеділок, 08 лютого 2016, 06:11
Детальніше...

Крим-Українська земля.

Рейтинг користувача:  / 0

   Крим-Українська земля.

     Путін - ... ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-лаЦе питання стало чи не найактуальнішим останнім часом…Безпосередньо з тієї миті,коли  Крим було окуповано російськими військами. Тиск наших «добрих»  сусідів просто вражає-це ж треба наскільки не поважати людей,щоб абсолютно з сумлінним виглядом розповідати казочки на увесь світ!..Особливо наголошуючи  -Крим -«исконно русская  територия» . Це вам для розігріву – найсмішніший міф про Крим, яким орудують, мабуть, тільки ті, хто історії не знає взагалі. Але таких, виявляється, неймовірно багато.

   Давайте ж ,щоб розібратись з наболілим,зробимо екскурс в історію. Крим приєднали до Росії в 1783 році, дев’ять років після того, як Росія відвоювала Кримське ханство у Османської імперії, зробивши його своїм протекторатом. Лікбез  пише: «Росія (у формі Російської імперії та СССР) володіла  Кримом трохи більше 200 років (а при точному підрахунку і того менше), що взагалі смішно на тлі татарсько-турецького чи візантійського панування. Рахуйте самі: до складу Російської імперії Крим увійшов в 1783 році і залишався до 1920 року з перервою на 1917 і 1918 рр., тобто 135 років. Під контролем радянської Росії (у різних формах) Крим  знаходився в 1917 р. і з 1920 по 1954 рр. з перервою в 1941-1944 рр., тобто 32 роки. Всього виходить 167 років. Навіть якщо додати 37 років перебування Криму у складі УССР (1954-1991), то в сумі набирається 204 роки – невеликий, загалом, термін, а без «українського» періоду взагалі сміхотворний. Монголи керували Кримом 202 роки (1239-1441), Кримське ханство існувало на півострові 342 роки (1441-1783), а Візантія контролювала Крим взагалі більше 650 років (з 530-х рр. До 1204 г.) Виникає  питання:чому б це Туреччині не виявити  цікавість стосовно  « споконвічних  володінь Османської імперії?» Можливо справа у рівні культури, цивілізованості ,шляхетності врешті решт.

Останнє оновлення: Понеділок, 08 лютого 2016, 05:43
Детальніше...

Літо - пора пізнання цікавого, нових знайомств та пригод.

Рейтинг користувача:  / 0

P6090053     Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

     Кожного року педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

Останнє оновлення: Вівторок, 04 серпня 2015, 07:15
Детальніше...

Опис системи правовиховної роботи у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

Рейтинг користувача:  / 0

ВСТУП

Порядний той, хто своє право

вимірює своїм обов'язком  

Г. Лакордер

           Зміни, які відбуваються в сучасному суспільстві ( соціальні, політичні, економічні) впливають на всі сфери його життя та діяльності, в тому числі й на освіту. Ці зміни потребують нових підходів у взаємовідносинах між школою і суспільством.

             У Законі України «Про загальну середню освіту» написано, що «...загальна середня освіта спрямована на забезпечення всебічного розвитку особистості шляхом навчання та виховання, які ґрунтуються на загальнолюдських цінностях та принципах науковості, політкультурності, світського характеру освіти, системності, інтегративності, єдності навчання і виховання, на засадах гуманізму, демократії, громадянської свідомості, взаємоповаги між націями і народами в інтересах людини, родини, суспільства, держави.»

               Будь-яка нація будує державу, а держава розвиває націю. Найвища цінність нації – особистість, яка має високий духовний, інтелектуальний, освітній, культурний потенціал. В умовах величезних змін у соціальному, економічному, політичному житті України постала проблема перебудови в сфері виховання. Перед школою і суспільством стоїть задача розвитку не просто особистості, а свідомого українського громадянина, який максимально акумулює в собі національні риси та самобутність українського народу, здатного до життя в демократично-правовому суспільстві.

Останнє оновлення: Вівторок, 04 серпня 2015, 07:12
Детальніше...

Циклограма роботи класного керівника

Рейтинг користувача:  / 0

Циклограма роботи класного керівника

Щоденно:

 1. Робота з тими, хто запізнюється, та виявлення причин відсутності учня.
 2. Організація харчування учнів.
 3. Організація чергування учнів.
 4. Індивідуальна робота з учнями.
 5. Контроль за зовнішнім виглядом

 

Останнє оновлення: Понеділок, 23 березня 2015, 07:13
Детальніше...

Пам’ятка для класних керівників

Рейтинг користувача:  / 0

Пам’ятка для класних керівників

1.     Папка классного керівника повинна містити:

-         Список учнів класу, відомості про місце проживання

-         Відомості про батьків

-         Соціальний паспорт класу

-         Список доручень учнів класу

Останнє оновлення: Понеділок, 23 березня 2015, 07:12
Детальніше...

Hosting Ukraine

 • 220x90 MONMS static

  wodenuk

  logopoippo2
 • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
 • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net