Учнівське самоврядування

«Батарейко, здавайся!»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Четвер, 14 грудня 2017, 12:48

     Ми, учні Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  започатковуємо еколого-соціальний проект «Батарейко, здавайся!».

   Проект «Батарейко, здавайся!» бере початок з нашої ініціативи зробити світ кращим місцем для життя. Обираючи еколого-соціальний проект, ми намагалися знайти сферу, доступ до якої мала б кожна людина. Екологія нашої планети виявилась саме тим, що ми шукали. Кожна людина в світі може зробити внесок в екологічний стан планети, і почати можна з найпростішої справи – утилізації батарейок. 

 

   Чому саме збір і утилізація батарейок? Лише 1 пальчикова батарейка, що потрапляє на сміттєзвалище, забруднює важкими металами 20 м2 землі і 400 кубометрів води. Спалені на сміттєспалювальних заводах батарейки утворюють діоксини, які з клубами диму потрапляють в повітря, ґрунт, воду, а звідти – в легені та інші органи людини. Мінімальні дози діоксинів викликають порушення роботи репродуктивної системи та онкологічні захворювання. Також вони є причиною уповільненого розвитку і слабкого здоров'я дітей.


Проект «Батарейко, здавайся!»

Презентація PowerPoit

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net