Сузір’я ялинкових прикрас

Сузір’я ялинкових прикрас

dsc 0333Учні школи взяли активну участь у міському конкурсі «Сузір’я ялинкових прикрас». На конкурс було направлено рекордну кількість іграшок – 29. Найактивнішими були учні 2-х та 3-х класів. Роботи були індивідуальними та колективними ( роботи 4-Б, 6-х та 7 класів).

Готуючи прикраси для міської ялинки учні та батьки проявили фантазію та креативність. Всі Новорічні іграшки, представлені на конкурс, були зроблені власноруч, з безпечних підручних матеріалів , промислових відходів, міцні та водостійкі, яскраві, оздоблені новорічною мішурою.

Відбір конкурсних робіт та визначення переможців Конкурсу здійснювала конкурсна комісія. Хто ж став переможцем конкурсу дізнаємося на святі відкриття Міської ялинки 19 грудня 2018 року.