Свято у школі

Останнє оновлення: Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:43

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в нашій школі.

В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, в яких брали участь учні 9-11 класів. Привітали всіх піснями Черкасець Аліна, Ярова Вікторія, Горошко Юлія, Правдолюбенко Юлія, Ярова Анастасія, Козаченко Сніжана, Москаленко Анастасія .

Завітали із привітання до нас і особливі гості: міський голова Віктор Іванович Радько та начальник відділілу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради Тетяна Володимирівна Заїка. Прийшли вони не з пустими руками: грамоти відділу освіти отримали вчитель початкових класів Наталля Павлівна Лазука, шкільний психолог Тетяна Володимирівна Пономаренко та працівник школи Віталій Миколайович Пигар.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Наступного дня весь педагогічний колектив школи чекав відпочинок, адже уроки замість них вели учні 11 класу.

День самоврядування пройшов на вищому рівні.

Хочемо побажати всім працівникам школи

Бажаєм Вам, щоб дітвора щороку в школу прибувала,

Щоб із дитячого садка таблицю множення вже знала,

Завжди щоб добре, без проблем ішов процес педагогічний,

Щоб не жаліли ви за тим, що в вас турбот багато вічно…

Всі будні у вас хай будуть світлі!

Не знайте біди ніколи!

Хай буде найкраща у світі

Улюблена наша школа!