Діти – то гордість Лохвицької другої!

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 червня 2018, 09:56

Діти – то гордість Лохвицької другої!

DSC 019825 травня 2018 року у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено традиційне свято «Зірковий парад шкільного дивосвіту» - свято Інтелекту, Гордості й Таланту, яке пройшло під девізом « Від талановитих дітей - до мудрих людей».

Приємно було відзначити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання в олімпіадах і конкурсах різного рівня. Серед них Галамага Альона, Кириченко Лілія, Поваров Богдан, Войтко Оксана, Кулик Ярослава, Трембач Роман, Черкасець Аліна.

Вели молоде покоління до нових перемог та звершень вчителі Отюцька Ганна Василівна, Чорнуха Олександр Михайлович, Костоглод Людмила Анатоліївна, Омельницька Тетяна Володимирівна, Голобородко Ігор Євгенович.

30 учнів отримали подарунки у номінації «Інтелект року», 43 - «Спортивна гордість року», 24 - «Талант року».

Проведення цього свята стало можливим завдяки підтримці Лохвицької міської ради. Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.