Гарно, коли охайно :)

У Лохвицькій ЗОШ №2 відбувся суботник

dsc 0046Тільки сонечко пригріло, а учні Лохвицької ЗОШ №2 вже не можуть всидіти без роботи.

Так, сьогодні,25 квітня, школярі влаштували прибирання на території школи. Це була ініціатива учнів 5-11 класів школи, тому вчителі та директор радо підтримали їх у цій корисній справі.

Прибирання розпочалося після 4-го уроку. Традиційно для кожного класу було відведено окрему частину території школи, тому кожен клас мав вдосталь роботи.

Погода була на боці школярів, допомагала їм теплим вітерцем та яскравим сонечком. Діти справилися з поставленою задачею досить швидко. Тепер територія школи чиста та ще більш мальовнича.

Суботник у Сосновому парку

dsc 011005 травня 2018р. з метою поліпшення естетичного стану території Соснового парку учні 8-11 класів та учителі нашої школи вийшли на традиційний «Суботник». Прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у парку. Дякуємо всім за працю!