Сузір’я ялинкових прикрас

Рейтинг користувача:  / 0

Сузір’я ялинкових прикрас

dsc 0333Учні школи взяли активну участь у міському конкурсі «Сузір’я ялинкових прикрас». На конкурс було направлено рекордну кількість іграшок – 29. Найактивнішими були учні 2-х та 3-х класів. Роботи були індивідуальними та колективними ( роботи 4-Б, 6-х та 7 класів).

Готуючи прикраси для міської ялинки учні та батьки проявили фантазію та креативність. Всі Новорічні іграшки, представлені на конкурс, були зроблені власноруч, з безпечних підручних матеріалів , промислових відходів, міцні та водостійкі, яскраві, оздоблені новорічною мішурою.

Відбір конкурсних робіт та визначення переможців Конкурсу здійснювала конкурсна комісія. Хто ж став переможцем конкурсу дізнаємося на святі відкриття Міської ялинки 19 грудня 2018 року.

Останнє оновлення: Четвер, 27 грудня 2018, 06:45

Конференція громадськості

Рейтинг користувача:  / 0

«Зберегти в собі душу дитини, а себе - в душах дітей»

 

Батьки і діти – це любов і сльози,

Це вічне щастя і одвічний біль,

Це – сонце і тепло, сніги й морози,

Мед на вуста й на вічні рани сіль.

Як на троянді – колючки і квіти,

Так і в житті є радість і печаль.

Високі мрії й дуже різні діти…

Чому таке трапляється, на жаль?

Всім хочеться все мати в ідеалі,

Причому, водночас і без зусиль.

Щоб щастя без труда й печалі

Пливло саме у руки звідусіль.

Та у житті такого не буває,

Й запамятати треба, в чому річ:

Зоря щаслива лиш тоді засяє,

Якщо трудитись будеш день і ніч.

А діти – це і щастя, і турбота,

Відповідальність і тривога теж,

Без відпочинку й вихідних робота,

Любов така, яка не має меж.

 

 

Тема: «Зберегти в собі душу дитини, а себе - в душах дітей»

 

Мета: збагнути значення почуття любові батьків у формуванні дитячої особистості; я б хотіла, щоб після наших зборів у вас з’явилося бажання виховувати дітей у гармонії, душевному спокої і рівновазі; бажання прививати дитині щедрість, чуйність, повагу до старших, увагу до рідних, близьких і всіх оточуючих.

 

А розпочати хотіла б із такої ситуації:

Останнє оновлення: Четвер, 29 листопада 2018, 12:13
Детальніше...

Пройдуть роки...

Рейтинг користувача:  / 0

img 0027Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Саме в ці листопадові дні ми вкотре згадуємо про убієнних голодом. Згадуємо і розповідаємо нашим дітям, внукам, щоб не обірвалася та ниточка пам’яті.

Останнє оновлення: Середа, 28 листопада 2018, 17:09
Детальніше...

Козацькі забави Лохвицької другої

Рейтинг користувача:  / 0

Наш народ споконвіку ставив за культ козацькі традиції. Тож не дивно, що зараз, коли українську молодь називають «поколінням нескорених», у школах акцентують увагу на вихованні в учнів палкого патріота, відповідального громадянина незалежної України, мужнього захисника рідної землі з яскраво вираженою національною свідомістю, високим рівнем моралі та духовності.

Учні школи беруть участь у різноманітних святах, конкурсах та заходах, спрямованих на  військово-патріотичне виховання.

Останнє оновлення: Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:43
Детальніше...

Свято у школі

Рейтинг користувача:  / 0

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

Відбулося таке свято і в нашій школі.

В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, в яких брали участь учні 9-11 класів. Привітали всіх піснями Черкасець Аліна, Ярова Вікторія, Горошко Юлія, Правдолюбенко Юлія, Ярова Анастасія, Козаченко Сніжана, Москаленко Анастасія .

Останнє оновлення: Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:43
Детальніше...

10 ключових компетентностей нової української школи

Рейтинг користувача:  / 0

DSC 09851. Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами. Це вміння усно і письмово висловлювати й тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання, письмо, застосування мультимедійних засобів). Здатність реагувати мовними засобами на повний спектр соціальних і культурних явищ – у навчанні, на роботі, вдома, у вільний час. Усвідомлення ролі ефективного спілкування.

2. Спілкування іноземними мовами. Уміння належно розуміти висловлене іноземною мовою, усно і письмово висловлювати і тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання і письмо) у широкому діапазоні соціальних і культурних контекстів. Уміння посередницької діяльності та міжкультурного спілкування.

3. Математична грамотність. Уміння застосовувати математичні (числові та геометричні) методи для вирішення прикладних завдань у різних сферах діяльності. Здатність до розуміння і використання простих математичних моделей. Уміння будувати такі моделі для вирішення проблем.

Останнє оновлення: Вівторок, 18 вересня 2018, 17:48
Детальніше...

Конвенція про права дитини

Рейтинг користувача:  / 0

КОНВЕНЦІЯ 
про права дитини

(20 листопада 1989 року)

(редакція зі змінами, 
схваленими резолюцією 50/155 Генеральної Асамблеї ООН 
від 21 грудня 1995 року)


{Конвенцію ратифіковано Постановою ВР № 789-XII від 27.02.91 }

{Додатково див. Факультативний протокол від 01.01.2000}

{Додатково див. Статус Конвенції}


Офіційний переклад

Преамбула

Держави-учасниці цієї Конвенції,

вважаючи, що згідно з принципами, проголошеними в Статуті Організації Об'єднаних Націй, визнання властивої гідності, рівних і невід'ємних прав усіх членів суспільства є основою забезпечення свободи, справедливості і миру на землі,

Останнє оновлення: Вівторок, 18 вересня 2018, 13:27
Детальніше...

Діти – то гордість Лохвицької другої!

Рейтинг користувача:  / 0

Діти – то гордість Лохвицької другої!

 

DSC 019825 травня 2018 року у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено традиційне свято «Зірковий парад шкільного дивосвіту» - свято Інтелекту, Гордості й Таланту, яке пройшло під девізом « Від талановитих дітей - до мудрих людей».

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 червня 2018, 09:56
Детальніше...

Гарно, коли охайно :)

Рейтинг користувача:  / 1

У Лохвицькій ЗОШ №2 відбувся суботник

 

dsc 0046Тільки сонечко пригріло, а учні Лохвицької ЗОШ №2 вже не можуть всидіти без роботи. 

 

Так, сьогодні,25 квітня, школярі влаштували прибирання на території школи. Це була ініціатива учнів 5-11 класів школи, тому вчителі та директор радо підтримали їх у цій корисній справі. 

 

Прибирання розпочалося після 4-го уроку. Традиційно для кожного класу було відведено окрему частину території школи, тому кожен клас мав вдосталь роботи. 

 

Останнє оновлення: Понеділок, 14 травня 2018, 13:08
Детальніше...

Мітинг у Сосновому парку

Рейтинг користувача:  / 0

dsc 01227 травня учні школи взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Перемоги, у Сосновому парку.

У цей день ми згадуємо тих,хто багато десятиліть тому відстояв мир у нашій країні,хто зберіг чисте небо і землю.

Це свято поєднує в собі гіркоту втрат і величезну радість перемоги! Честь і слава героям!!!


Останнє оновлення: Понеділок, 14 травня 2018, 13:03

Команда "Афіна" грає у "Що? Де? Коли?"

Рейтинг користувача:  / 0

dsc 006225 квітня у Лохвицькому міському центрі дитячої та юнацької творчості у інтелектуальному поєдинку зійшлися 5 команд, серед яких була і команда «Афіна» – Лохвицька ЗОШ №2

Цікавий формат гри запропонували гості з Гадяча. О.В. Грабенко – керівник дорослого клубу знавців «Магніт» та ведучий заходу О.В. Кирій – керівник дитячого клубу знавців «Магніт» розробили варіант інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» у формі брейн-рингу, коли при програші команда не вибуває, а продовжує мірятися з іншими силою знань і швидкістю реакції при натисканні на кнопку.

Останнє оновлення: Понеділок, 14 травня 2018, 12:58
Детальніше...

Робота пришкільних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Рейтинг користувача:  / 0

 

  Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

     Кожного літа педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

     З 29 травня розпочав роботу дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Сонечко”. У цьому році діти відпочивали  з 29.05 по 16.06 у двох дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Сонечко» та «Старт» (табір праці та відпочинку). За період роботи закладів оздоровлено  129 дітей  (90 дітей у дитячому закладі «Сонечко» , 114 – «Старт» та 25 дітей оздоровлено у загоні з вивчення англійської мови).

Останнє оновлення: Середа, 19 вересня 2018, 17:21
Детальніше...

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net