Зробимо мікрорайон школи чистим та функціональним

Рейтинг користувача:  / 0

 Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці, парки, території наших будинків, навчальних закладів — це те, на що ми можемо впливати. І тому теплого сонячного дня  5 квітня 2019 року  учні 9 класу Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 разом із працівниками  школи вийшли на толоку: прибирати дитячий майданчик на розі вулиць 1 Травня та Садової. Цей день видавсяся напрочуд теплим, сонячним, весняним. Діти обрали цей об’єкт реалізуючи заходи у рамках акції «Зробимо мікрорайон школи чистим та функціональним».

 Весело  і завзято працювалося учасникам толоки: загребли сміття, встановили нову гойдалку, яку привезли працівники комунального підприємства «Лохвиця-сервіс», пофарбували пісочниці та лавки. Всі учасники толоки працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія дитячого майданчика.


Учні розуміли, що працюють для себе, для своїх молодших друзів.

Тепер залишається кожному жителю мікрорайону підтримувати цю красу.

Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх мешканців нашого міста  — зробити його квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися.   Щоб наш край було не тільки за що любити, а й цінувати.  

Всім, хто працював — велике спасибі!

Останнє оновлення: Вівторок, 09 квітня 2019, 08:05

Сузір’я ялинкових прикрас

Рейтинг користувача:  / 0

Сузір’я ялинкових прикрас

dsc 0333Учні школи взяли активну участь у міському конкурсі «Сузір’я ялинкових прикрас». На конкурс було направлено рекордну кількість іграшок – 29. Найактивнішими були учні 2-х та 3-х класів. Роботи були індивідуальними та колективними ( роботи 4-Б, 6-х та 7 класів).

Готуючи прикраси для міської ялинки учні та батьки проявили фантазію та креативність. Всі Новорічні іграшки, представлені на конкурс, були зроблені власноруч, з безпечних підручних матеріалів , промислових відходів, міцні та водостійкі, яскраві, оздоблені новорічною мішурою.

Відбір конкурсних робіт та визначення переможців Конкурсу здійснювала конкурсна комісія. Хто ж став переможцем конкурсу дізнаємося на святі відкриття Міської ялинки 19 грудня 2018 року.

Останнє оновлення: Четвер, 27 грудня 2018, 06:45

Конференція громадськості

Рейтинг користувача:  / 0

«Зберегти в собі душу дитини, а себе - в душах дітей»

 

Батьки і діти – це любов і сльози,

Це вічне щастя і одвічний біль,

Це – сонце і тепло, сніги й морози,

Мед на вуста й на вічні рани сіль.

Як на троянді – колючки і квіти,

Так і в житті є радість і печаль.

Високі мрії й дуже різні діти…

Чому таке трапляється, на жаль?

Всім хочеться все мати в ідеалі,

Причому, водночас і без зусиль.

Щоб щастя без труда й печалі

Пливло саме у руки звідусіль.

Та у житті такого не буває,

Й запамятати треба, в чому річ:

Зоря щаслива лиш тоді засяє,

Якщо трудитись будеш день і ніч.

А діти – це і щастя, і турбота,

Відповідальність і тривога теж,

Без відпочинку й вихідних робота,

Любов така, яка не має меж.

 

 

Тема: «Зберегти в собі душу дитини, а себе - в душах дітей»

 

Мета: збагнути значення почуття любові батьків у формуванні дитячої особистості; я б хотіла, щоб після наших зборів у вас з’явилося бажання виховувати дітей у гармонії, душевному спокої і рівновазі; бажання прививати дитині щедрість, чуйність, повагу до старших, увагу до рідних, близьких і всіх оточуючих.

 

А розпочати хотіла б із такої ситуації:

Останнє оновлення: Четвер, 29 листопада 2018, 12:13
Детальніше...

Пройдуть роки...

Рейтинг користувача:  / 0

img 0027Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Саме в ці листопадові дні ми вкотре згадуємо про убієнних голодом. Згадуємо і розповідаємо нашим дітям, внукам, щоб не обірвалася та ниточка пам’яті.

Останнє оновлення: Середа, 28 листопада 2018, 17:09
Детальніше...

Козацькі забави Лохвицької другої

Рейтинг користувача:  / 0

Наш народ споконвіку ставив за культ козацькі традиції. Тож не дивно, що зараз, коли українську молодь називають «поколінням нескорених», у школах акцентують увагу на вихованні в учнів палкого патріота, відповідального громадянина незалежної України, мужнього захисника рідної землі з яскраво вираженою національною свідомістю, високим рівнем моралі та духовності.

Учні школи беруть участь у різноманітних святах, конкурсах та заходах, спрямованих на  військово-патріотичне виховання.

Останнє оновлення: Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:43
Детальніше...

Свято у школі

Рейтинг користувача:  / 0

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

Відбулося таке свято і в нашій школі.

В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, в яких брали участь учні 9-11 класів. Привітали всіх піснями Черкасець Аліна, Ярова Вікторія, Горошко Юлія, Правдолюбенко Юлія, Ярова Анастасія, Козаченко Сніжана, Москаленко Анастасія .

Останнє оновлення: Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:43
Детальніше...

10 ключових компетентностей нової української школи

Рейтинг користувача:  / 0

DSC 09851. Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами. Це вміння усно і письмово висловлювати й тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання, письмо, застосування мультимедійних засобів). Здатність реагувати мовними засобами на повний спектр соціальних і культурних явищ – у навчанні, на роботі, вдома, у вільний час. Усвідомлення ролі ефективного спілкування.

2. Спілкування іноземними мовами. Уміння належно розуміти висловлене іноземною мовою, усно і письмово висловлювати і тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання і письмо) у широкому діапазоні соціальних і культурних контекстів. Уміння посередницької діяльності та міжкультурного спілкування.

3. Математична грамотність. Уміння застосовувати математичні (числові та геометричні) методи для вирішення прикладних завдань у різних сферах діяльності. Здатність до розуміння і використання простих математичних моделей. Уміння будувати такі моделі для вирішення проблем.

Останнє оновлення: Вівторок, 18 вересня 2018, 17:48
Детальніше...

Конвенція про права дитини

Рейтинг користувача:  / 0

КОНВЕНЦІЯ 
про права дитини

(20 листопада 1989 року)

(редакція зі змінами, 
схваленими резолюцією 50/155 Генеральної Асамблеї ООН 
від 21 грудня 1995 року)


{Конвенцію ратифіковано Постановою ВР № 789-XII від 27.02.91 }

{Додатково див. Факультативний протокол від 01.01.2000}

{Додатково див. Статус Конвенції}


Офіційний переклад

Преамбула

Держави-учасниці цієї Конвенції,

вважаючи, що згідно з принципами, проголошеними в Статуті Організації Об'єднаних Націй, визнання властивої гідності, рівних і невід'ємних прав усіх членів суспільства є основою забезпечення свободи, справедливості і миру на землі,

Останнє оновлення: Вівторок, 18 вересня 2018, 13:27
Детальніше...

Діти – то гордість Лохвицької другої!

Рейтинг користувача:  / 0

Діти – то гордість Лохвицької другої!

 

DSC 019825 травня 2018 року у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено традиційне свято «Зірковий парад шкільного дивосвіту» - свято Інтелекту, Гордості й Таланту, яке пройшло під девізом « Від талановитих дітей - до мудрих людей».

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 червня 2018, 09:56
Детальніше...

Гарно, коли охайно :)

Рейтинг користувача:  / 1

У Лохвицькій ЗОШ №2 відбувся суботник

 

dsc 0046Тільки сонечко пригріло, а учні Лохвицької ЗОШ №2 вже не можуть всидіти без роботи. 

 

Так, сьогодні,25 квітня, школярі влаштували прибирання на території школи. Це була ініціатива учнів 5-11 класів школи, тому вчителі та директор радо підтримали їх у цій корисній справі. 

 

Прибирання розпочалося після 4-го уроку. Традиційно для кожного класу було відведено окрему частину території школи, тому кожен клас мав вдосталь роботи. 

 

Останнє оновлення: Понеділок, 14 травня 2018, 13:08
Детальніше...

Мітинг у Сосновому парку

Рейтинг користувача:  / 0

dsc 01227 травня учні школи взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Перемоги, у Сосновому парку.

У цей день ми згадуємо тих,хто багато десятиліть тому відстояв мир у нашій країні,хто зберіг чисте небо і землю.

Це свято поєднує в собі гіркоту втрат і величезну радість перемоги! Честь і слава героям!!!


Останнє оновлення: Понеділок, 14 травня 2018, 13:03

Команда "Афіна" грає у "Що? Де? Коли?"

Рейтинг користувача:  / 0

dsc 006225 квітня у Лохвицькому міському центрі дитячої та юнацької творчості у інтелектуальному поєдинку зійшлися 5 команд, серед яких була і команда «Афіна» – Лохвицька ЗОШ №2

Цікавий формат гри запропонували гості з Гадяча. О.В. Грабенко – керівник дорослого клубу знавців «Магніт» та ведучий заходу О.В. Кирій – керівник дитячого клубу знавців «Магніт» розробили варіант інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» у формі брейн-рингу, коли при програші команда не вибуває, а продовжує мірятися з іншими силою знань і швидкістю реакції при натисканні на кнопку.

Останнє оновлення: Понеділок, 14 травня 2018, 12:58
Детальніше...

Робота пришкільних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Рейтинг користувача:  / 0

 

  Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення  здоров’я , пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

     Кожного літа педагогічний колектив Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 радо зустрічає у школі дзвінкоголосу дітвору, але не для навчання, а для відпочинку та оздоровлення.

     З 29 травня розпочав роботу дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Сонечко”. У цьому році діти відпочивали  з 29.05 по 16.06 у двох дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Сонечко» та «Старт» (табір праці та відпочинку). За період роботи закладів оздоровлено  129 дітей  (90 дітей у дитячому закладі «Сонечко» , 114 – «Старт» та 25 дітей оздоровлено у загоні з вивчення англійської мови).

Останнє оновлення: Середа, 19 вересня 2018, 17:21
Детальніше...

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net