Кожен учень – творча особистість

Кожен учень – творча особистість

iuytОсвітній процес – це не лише опанування знаннями, а й організація цікавого та змістовного дозвілля учнів. Саме з цією метою в період з 05.02.2018 року по 09.02.2018 року і був проведений тиждень початкових класів, який отримав назву «Веселковий».

Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині – можливість творити,
Віри у сили свої без вагань,
Радісно в світі щасливому жити.

Розпочався тиждень організаційною лінійкою, в ході якої присутні ознайомились з планом проведення тижня та налаштувались на творчий підхід до отримання завдань та активну участь у запланованих заходах.

Протягом тижня школярі подорожували за такими напрямками і кольорами (флешмоб)

Понеділок – День моєї країни (червоний)

Вівторок – День рідної мови (жовтий)

Середа – День ерудитів, математики (синій)

Четвер – День здоров’я (зелений)

П’ятниця – День талантів (різнокольоровий,веселковий)

Всі учні початкових класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Я люблю Україну»

Надовго запам’ятаються ігри з навчання грамоти (1-А, 1-Б класи), мовні загадки на уроках української мови (3-Б), конкурс декламаторів «Україна – рідний край» (3-А).

В День ерудитів школярі були залучені до природничої вікторини (4 клас), конкурсу на кращого математика (2-А, 2-Б класи), виготовлення композиції «Творимо дива своїми руками» (1-4 класи).

Четвер розпочався оглядом новин з теми: «5 хвилин цікавих новин», проведення якого було доручено учням 4 класу. Старшокласникам представили інформацію «10 цікавин про весну», підготовлену Лазукою Н.П..

Рухливі ігри під час перерв дали заряд бадьорості та активності на весь день.

З нетерпінням очікували дітлахи п’ятниці. Адже саме цього дня відбувся концерт учнів початкових класів. Учасники створили атмосферу радості та насолоди від творчості. Після концерту всі поласували смачним пирогом та організували дискотеку.