Тематика засідань методичного об’єднання класних керівників І засідання

Затверджено

Засідання МО класних керівників

№_____від_________2017 р.

Тематика засідань методичного об’єднання класних керівників

І засідання

1.

Аналіз виховної роботи за 2016 -2017 навчальний рік. Здобутки та недоліки.

2.

Визначення основних напрямків методичної роботи на 2017 -2018начальний рік. Обговорення та реалізація методичної проблеми МО класних керівників

Затвердження плану роботи методичного об’єднання та планів виховної роботи класних керівників на 2017 – 2018 навчальний рік.

3.

Про планування роботи у напрямку національно-патріотичного виховання. Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи у школі у 2017-2018 навчальному році.

4.

Про організацію роботи з дітьми пільгових категорій

5.

Про організацію роботи медико-педагогічного контролю уроків фізичної культури класними керівниками

6.

Про стан організації роботи з профілактики дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей

Про організацію та проведення інструктажів з БЖ учнів.

7.

Про організацію роботи з батьками протягом навчального року

8

Рекомендації щодо проведення першого уроку.

ІІ засідання

1.

Про стан відвідування учнями школи

2.

Особистісно-діяльнісний  підхід як умова розвитку та саморозвитку учнів у процесі навчання та виховання

3

Психологічна робота з учнями. Результати проведеного анкетування з учнями 5 класу.

Психолог

4.

Про стан роботи із запобігання торгівлі людьми, профілактики та протидії поширенню наркоманії, злочинності, тютюнопаління.

5

Самовдосконалення для подолання агресивних                    проявів серед підлітків

5.

Реалізація особистісно-орієнтованого підходу у виховній діяльності класного керівника

Дерев’янко А.В.

ІІІ засідання

1.

Аналіз роботи МО класних керівників за І семестр 2017-2018 навчального року.

2.

Планування роботи класних керівників на ІІ семестр 2017-2018 навчального року. Надання методичних рекомендацій щодо проведення заходів за планом роботи школи.

Заступник директора з виховної роботи

3

Про стан робот із профілактики правопорушень серед учнів закладу

4.

Підсумки проведеної  роботи з національно-патріотичного виховання у І семестрі

5.

Розв'язання проблем адаптації учнів у 5-му класі до навчання в середній школі.

Психолог

6.

Забезпечення ефективності процесу гуманістичного виховання в нинішній соціокультурній ситуації, створення сприятливих педагогічних умов для виховання особистості на базі духовних, гуманістичних цінностей та реалізації її потенціалу.

Ігнатьєва Н.А.

ІV засідання

1.

Підвищення розвивальної ефективності виховання особистості дитини шляхом відкриття, усвідомлення й привласнення загальнолюдських та національних моральних норм як цінності особистого життя, які утворюють внутрішній стрижень особистості - ціннісну морально-етичну орієнтацію, яка слугує основою розвитку та самореалізації в умовах соціокультурної діяльності.

Костоглод Л.А

Аналіз відкритих виховних заходів

Члени МО

3.

Формування активно життєвої позиції учнів в умовах особистісно орієнтованого виховання.

Верхівська І.І.

4.

Про стан роботи з батьками

5

1Формування в учнів потреби в

з здоровому способі життя в  системі  рроботи  класних  керівників

Медична сестра

6

Про стан відвідування учнями навчальних занять

V засідання

1.

Виконання плану роботи методичного об’єднання за 2017 – 2018 навчальний рік. Підведення підсумків роботи класних керівників. Перспективи планування роботи на 2018 -2019 навчальний рік.

2.

Профілактика травматизму. Попередження нещасних випадків з учнями в школі та в побуті перед літніми канікулами.

3

Організація  оздоровлення дітей  влітку.

4

Визначення шляхів удосконалення роботи МО на наступний рік

Діагностичне анкетування.