Наказ про переведення учнів до наступних класів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Вівторок, 18 червня 2019, 06:18

Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Лохвицької міської ради Полтавської області

вул.  Шкільна 10, м. Лохвиця, 37200 тел: 0(5356) 3-17-67

e-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.      Код ЄДРПОУ  23548516

 

НАКАЗ

від 24.05.2019 року                                                                                                                                     № 70                                                                                                                                       

 

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу (наказ МОН України від 14.07.2015 року № 762)

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити рішення педагогічної ради (протокол № 9 від 24.05.2019 року) «Про переведення учнів школи до наступних класів».

2.Перевести до 2-А класу учнів школи згідно списку

 

1

Андрущенко  Анна Василівна

2

Кирпа Денис Олегович

3

Коваленко Владислав Олександрович

4

Коханич  Юлія Сергіївна

5

Малиш Ангеліна Вячеславівна

6

Мартиненко Максим Юрійович

7

Панасенко Михайло Іванович

8

Панченко Максим Романович

9

Портей Софія Віталіївна

10

Преображенський Максим Сергійович

11

Репецький Артем Вадимович

12

Свириденко Вікторія Вадимівна

13

Степура Ангеліна Олександрівна

14

Хижняк Артем Анатолійович

15

Шовко Артем Михайлович

16

Колісник Діана Євгенівна

  1. 3.Перевести до 2-Б класу учнів школи згідно списку

1

Бабіна Ірина Володимирівна

2

Бабенко Радіон Дмитрович

3

Карпенко Богдана Сергіївна

4

Безверха  Анастасія Віталіївна

5

Ковальова  Ангеліна Олександрівна

6

Кудеря  Мар’яна Тарасівна

7

Крят  Ярослав  Миколайович

8

Левченко Денис Павлович

9

Любницький Даніїл Ярославович

10

Ляшко Назарій Романович

11

Онацька Валентина Іванівна

12

Прядка Прохор Андрійович

13

Різник Тимур Сергійович

14

Солнцев Дмитра Олександровича

15

Унтило Ангеліна Ігорівна

16

Шамрицький Тимофій Григорович

17

Юрченко Анна Віталіївна

18

Перетятько Богдан олегович

  1. 4.Перевести до 3-А класу учнів школи згідно списку 

1

Бган Софія Олександрівна

2

Галівець Богдан Віталійович

3

Головко Анастасія Віталіївна

4

Голубєва Іванна Андріївна

5

Дуб Владислав Олегович

6

Захарченко  Лука  Андрійович

7

Кириченко Владислав Юрійович

8

Крикун Вероніка Володимирівна

9

Крук Ельвіра Романівна

10

Кудрик Діана Олександрівна

11

Кузьменко Денис Ігорович

12

Куріптя Анна Олексіївна

13

Лакіза Дмитро Сергійович

14

Мартиненко Дмитро Юрійович

15

Марущенко Артем Ярославович

16

Мужайло Софія Михайлівна

17

Назарова Сабіна Русланівна

18

Панченко Дмитро Ехсанович

19

Поздняков Дмитро Сергійович

20

Полтавець Владислав Олександрович

21

Сімперович Владислав Володимирович

22

Солонуха Антон Сергійович

23

Стеценко Поліна Ігорівна

 5.Перевести до 3-Б класу учнів школи згідно списку 

1

Бублій Вікторія Віталіївна

2

Дундич Ростислав

3

Жерняк Артем

4

Каплун Дмитро Іванович

5

Каратник Наталія Іванівна

6

Красношапка Богдан Юрійович

7

Масельська Анастасія Ігорівна

8

Ночовний Денис Олександрович

9

Олешко Богдан Вікторович

10

Погребняк Максим Юрійович

11

Портяна Діана Сергіївна

12

Портяний Максим Олексійович

13

Солонуха Віталій Ігорович

14

Сотніков Станіслав Артемович

15

Стрижко Єлізавєта Олександрівна 

16

Титаренко Оксана Олександрівна

17

Трембач Марія Юріївна

18

Унтило Ельвіра Ігорівна

19

Харченко Ілона Володимирівна

20

Харченко Катерина Олександрівна

21

Хоменко Ілля Борисович

22

Четверик Анна Олександрівна

23

Ястреба Артур Олександрович

  1. 6.Перевести до 4-А класу учнів школи згідно списку

1

Богушко Владислав Олегович

2

Бурда Тимофій Володимирович

3

Власенко Каміла Дмитрівна

4

Гужеля Анжеліка Олександрівна

5

Даценко Арсен Анатолійович

6

Захарченко Дмитро Віталійович

7

Лепська Софія Ярославівна

8

Крят Дар’я Миколаївна

9

Книшенко Вікторія Русланівна

10

Луніч Поліна Володимирівна

11

Лютий Андрій Станіславович

12

Пишна Софія Сергіївна

13

Погуляй Катерина Олексіївна

14

Приходько Валерія Валентинівна

15

Солонуха Сергій Сергійович

16

Шашель Артем Андрійович

17

Шевченко Дмитро Олегович

 7.Перевести до 4-Б класу учнів школи згідно списку

1

Андрущенко Варвара  Ігорівна

2

Андрущенко Володимир   Ігоревич

3

Грищенко Влада Володимирівна

4

Дерев’янко Нікіта Сергійович

5

Дерев’янко Антон Сергійович

6

Захарченко Євгенія ЄвгеніЇвна

7

Захарченко Максим  Олексійович

8

Інютіна Анастасія Іванівна

9

Койло Назар Юрійович

10

Кольчевський Давид Олександрович

11

Килинник  Анжеліка Василівна

12

Ніколенко Валентин  Валерійович

13

Окружко  Мар’яна  Миколаївна

14

Панченко Анюта Іванівна

15

Радіонов Данило Олександрович

16

Скляр Анастасія Євгенівна

17

Терно Гліб Сергійович

18

Титаренко Ярослав Олександрович

19

Щебро Альона Юріївна

 8.Перевести до 5-А класу учнів школи згідно списку 

1

Безцінний Роман  Станіславович

2

Горбань Софія Ігорівна

3

Дерев’янко Варвара Сергіївна

4

Зубцов Дмитро Ігорович

5

Ковтун Дарія Олександрівни

6

Кудеря Максим Тарасович

7

Масельська Діана Ігорівна

8

Мікушев Назар Дмитрович

9

Мірошник Софія Василівна

10

Олешко Олена Вікторівна

11

Панченко Олександр Миколайович

12

Пономаренко Анастасія Русланівна

13

Пугач Назар Валерійович

14

Свириденко Антон   Вадимович

15

Филь Валерій Олександрович

16

Шупик Віолета Юріївна

 9.Перевести до 5-Б класу учнів школи згідно списку 

1

Борчук Анна Василівна

2

Браткова Олена Олегівна

3

Волощенко  Діана Олегівна

4

Воробйов Олександр  Анатолійович

5

Дуб Віталій Олегович

6

Ілюшка Владислав Юрійович

7

Захарченко Софія Андріївна

8

Єпішева Антоніна Ігорівна

9

Кісіль Артем Олегович

10

Клименко Поліна Євгеніївна

11

Малиш Анна Вячеславівна

12

Обухов Денис Олександрович

13

Овсяник Владислав Романович

14

Овсяник Вячеслав Романович

15

Поварова Дарина Вікторівна

16

Степура Назар Андрійович

17

Туник Єгор Олександрович

18

Федорченко Анна Вячеславівна

19

Фрунзе Діана Олександрівна

 10.Перевести до 6 класу учнів школи згідно списку

1

Бевзов Андрій Владиславович

2

Бондаренко Максим Андрійович

3

Братков Максим Олегович

4

Волощенко Євгеній Володимирович

5

Галамага Владислав Вячеславович

6

Галамага Віталіна  Віталіївна

7

Горбатенко Денис Вадимович

8

Горбатенко Максим Володимирович

9

Гнідко Ігор Романович

10

Даценко Марина Василівна

11

Захарченко Поліна Олександрівна

12

Захарченко Поліна Русланівна

13

Какама Марія Олександрівна

14

Книшенко Анастасія Русланівна

15

Коломацький Дмитро Олександрович

16

Крикун Аліна Володимирівна

17

Лихацька Марія Олександрівна

18

Мірошник Діана Дмитрівна

19

Олешко Вікторія Вікторівна

20

Омельяненко Ілля Володимирович

21

Осауленко Станіслав Олегович

22

Примоленна Катерина Романівна

23

Роспутько Назар Володимирович

24

Солнцева Єлизавета Олександрівна

25

Фирса Андрій Сергійович

 11.Перевести до 7-А класу учнів школи згідно списку

1

Андрієнко Давид Русланович

2

Бган  Артем Олександрович

3

Біланова Дарина Сергіївна

4

Ващенко  Станіслав  Сергійович

5

Власенко Поліна Дмитрівна

6

Волторніст Єлизавета Євгеніївна

7

Всякий Євген Олегович

8

Гамідов Максим Арузович

9

Давидов Денис Костянтинович

10

Дерев’янко Марія Сергіївна

11

Іванков Данило Віталійович

12

Лобас Олександр Сергійович

13

Лютий Владислав Станіславович

14

Полтавець Артем Григорович

15

Приходько Артем Валентинович

16

Соболєва Поліна Олександрівна

17

Сулименко Дарина Костянтинівна

18

Сулімов Владислав Русланович

19

Тутко Анастасія Олексадрівна

20

Черкасець Аліна Олександрівна

21

Ярова Вікторія Олегівна

 12.Перевести до 7-Б класу учнів школи згідно списку 

1

Бєльченко Єлизавета Вікторівна

2

Биков Дмитро Ігорович

3

Борсук Максим Анатолійович

4

Головня Вікторія Анатоліївна

5

Дядюн Еліна Іванівна

6

Жерняк Лідія Володимирівна

7

Жмака Євген Володимирович

8

Зінченко Тарас Ігоревич

9

Кулик Ярослава Вікторівна

10

Мікушев Богдан Дмитрович

11

Мороз Артем Русланович

12

Солонуха Максим Сергійович

13

Трембач Роман Юрійович

14

Харченко Таміла Олександрівна

 13.Перевести до 8 класу учнів школи згідно списку 

1

Андрієнко Кіра Русланівна

2

Біла Анастасія Валентинівна

3

Білецька Вікторія Володимирівна

4

Биков Олександр Ігорович

5

Гончаренко Максим Сергійович

6

Денисенко Дар’я Романівна

7

Заславець Олексій Романович

8

Залізняк Лілія Володимирівна

9

Кісіль Валентин Віталійович

10

Колісник Артем Ігорович

11

Кузьменко Тетяна Романівна

12

Кулик Святослав Вікторович

13

Купрієнко Михайло Сергійович

14

Крук Яна Романівна

15

Литвиненко Аліна Миколаївна

16

Обща Вікторія Владиславівна

17

Остапенко Анна Анатоліївна

18

Пашко Карина Сергіївна

19

Пільгай Богдан Сергійович

20

Пономаренко Інна Миколаївна

21

Портяний Дмитро Сергійович

22

Ричик Світлана Олександрівна

23

Степура Максим Андрійович

24

Терно Вікторія Андріївна

25

Чабак Костянтин Володимирович

26

Чередніченко Діана Віталіївна

 14.Перевести до 9 класу учнів школи згідно списку 

1

Авраменко Тетяна Олександрівна

2

Андрущенко Юлія  Ігорівна

3

Білецька Віолетта Володимирівна

4

Бондаренко Аліна Андріївна

5

Братков Андрій Олегович

6

Бублій  Наталія Віталіївна

7

Гаврилко Максим Ігорович

8

Горошко Юлія В'ячеславівна

9

Григоров Владислав Андрійович

10

Захарченко Катерина  Сергіївна

11

Йовжій Владислав Іванович

12

Кашуба  Марія  Володимирівна

13

Козлов  Валерій  Миколайович

14

Костоглод  Амалія  Андріївна

15

Костоглод Сергій Антонович

16

Лесик Вадим Дмитрович

17

Мікушев Денис Дмитрович

18

Науменко Єгор Олександрович

19

Овсяник  Дарина  Романівна

20

Панасенко Ростислав Олександрович

21

Порохняк  Анна  Вікторівна

22

Прядка Тімур Володимирович

23

Рибницька Поліна Сергіївна

24

Ріка  Максим  Геннадійович

25

Роман Давід Андрійович

26

Саловська  Аліна  Юріївна

27

Скорик Андрій Валерійович

28

Солнцева  Лілія  Олексіївна

29

Сорока Інна Олександрівна

30

Хижняк  Вікторія  Анатоліївна

31

Шевченко Андрій Олегович

 15.Перевести до 11 класу учнів школи згідно списку

1

Апшай Елизавета Олександрівна

2

Биков Михайло Ігоревич

3

Борчук Андрій Васильович

4

Друзд Богдан Валерійович

5

Жерняк Іван Валерійович

6

Карась Віктор Васильович

7

Кириченко Лілія Михайлівна

8

Козаченко Сніжана Юріївна

9

Липкіна Влада  Володимирівна

10

Москаленко Анастасія Юріївна

11

Муха Руслан Володимирович

12

Пономаренко Софія Анатоліївна

13

Скрипак Юлія Сергіївна

14

Щербак Інна Андріївна

 

Директор школи _______О.Ю.Солохіна

 

М.П.

 

 

 

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net