Про переведення учнів школи до наступних класів. 2018 рік

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Понеділок, 04 червня 2018, 12:04

Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Лохвицької міської ради Полтавської області

вул. Шкільна 10, м. Лохвиця, 37200 тел: 0(5356) 3-17-67

e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    Код ЄДРПОУ 23548516

 

Наказ

№     97                                                                                                               від 31.05.2018 року

 

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу (наказ МОН України від 14.07.2015 року № 762)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. 1.Затвердити рішення педагогічної ради (протокол № 10 від 31.05.2018 року) «Про переведення учнів школи до наступних класів».

 

 

1.1.       Перевести до 2-А класу учнів школи згідно списку

1

Бган Софія Олександрівна

2

Галівець Богдан Віталійович

3

Головко Анастасія Віталіївна

4

Голубєва Іванна Андріївна

5

Дуб Владислав Олегович

6

Захарченко Лука   Андрійович

7

Кириченко Владислав Юрійович

8

Крикун Вероніка Володимирівна

9

Крук Ельвіра Романівна

10

Кудрик Діана Олександрівна

11

Кузьменко Денис Ігорович

12

Куріптя Анна Олексіївна

13

Лакіза Дмитро Сергійович

14

Мартиненко Дмитро Юрійович

15

Марущенко Артем Ярославович

16

Мужайло Софія Михайлівна

17

Назарова Сабіна Русланівна

18

Панченко Дмитро Ехсанович

19

Поздняков Дмитро Сергійович

20

Полтавець Владислав Олександрович

21

Сімперович Владислав Володимирович

22

Солонуха Антон Сергійович

23

Стеценко Поліна Ігорівна

 

1.2.       Перевести до 2-Б класу учнів школи згідно списку

1

Амелькін Данило Сергійович

2

Бублій Вікторія Віталіївна

3

Дундич Ростислав Олегович

4

Жерняк Артем Валерійович

5

Каплун Дмитро Іванович

6

Каратник Наталія Іванівна

7

Красношапка Богдан Юрійович

8

Масельська Анастасія Ігорівна

9

Ночовний Денис Олександрович

10

Олешко Богдан Вікторович

11

Погребняк Максим Юрійович

12

Портяна Діана Сергіївна

13

Портяний Максим Олексійович

14

Солонуха Віталій Ігорович

15

Сотніков Станіслав Артемович

16

Титаренко Оксана Олександрівна

17

Трембач Марія Юріївна

18

Унтило Ельвіра Ігорівна

19

Харченко Ілона Володимирівна

20

Харченко Катерина Олександрівна

21

Хоменко Ілля Борисович

22

Четверик Анна Олександрівна

23

Ястреба Артур Олександрович

 

1.3.       Перевести до 3-А класу учнів школи згідно списку

1

Богушко Владислав Олегович

2

Бурда Тимофій Володимирович

3

Власенко Каміла Дмитрівна

4

Гужеля Анжеліка Олександрівна

5

Даценко Арсен Анатолійович

6

Захарченко Дмитро Віталійович

7

Кузнєцов Данило Олександрович

8

Лепська Софія Ярославівна

9

Крят Дар’я Миколаївна

10

Книшенко Вікторія Русланівна

11

Луніч Поліна Володимирівна

12

Лютий Андрій Станіславович

13

Пишна Софія Сергіївна

14

Погуляй Катерина Олексіївна

15

Приходько Валерія Валентинівна

16

Солонуха Сергій Сергійович

17

Шашель Артем Андрійович

18

Шевченко Дмитро Олегович

 

1.4.       Перевести до 3-Б класу учнів школи згідно списку

1

Андрущенко Варвара Ігорівна

2

Андрущенко Володимир   Ігоревич

3

Грищенко Влада Володимирівна

4

Дерев’янко Нікіта Сергійович

5

Дерев’янко Антон Сергійович

6

Захарченко Євгенія ЄвгеніЇвна

7

Захарченко Максим Олексійович

8

Інютіна Анастасія Іванівна

9

Койло Назар Юрійович

10

Кольчевський Давид Олександрович

11

Килинник Анжеліка Василівна

12

Ніколенко Валентин Валерійович

13

Окружко Мар’яна   Миколаївна

14

Панченко Анюта Іванівна

15

Радіонов Данило Олександрович

16

Скляр Анастасія Євгенівна

17

Терно Гліб Сергійович

18

Титаренко Ярослав Олександрович

19

Щебро Альона Юріївна

 

1.5.       Перевести до 4-А класу учнів школи згідно списку

1

Безцінний Роман Станіславович

2

Горбань Софія Ігорівна

3

Дерев’янко Варвара Сергіївна

4

Зубцов Дмитро Ігоревич

5

Ковтун Дарія Олександрівни

6

Кудеря Максим Тарасович

7

Масельська Діана Ігорівна

8

Мікушев Назар Дмитрович

9

Мірошник Софія Василівна

10

Олешко Олена Вікторівна

11

Панченко Олександр Миколайович

12

Пономаренко Анастасія Русланівна

13

Пугач Назар Валерійович

14

Свириденко Антон   Вадимович

15

Сковородніков Віталій Ігоревич

16

Филь Валерій Олександрович

 

1.6.       Перевести до 4-Б класу учнів школи згідно списку

1

Борчук Анна Василівна

2

Браткова Олена Олегівна

3

Волощенко Діана Олегівна

4

Воробйов Олександр Анатолійович

5

Дуб Віталій Олегович

6

Ілюшка Владислав Юрійович

7

Захарченко Софія Андріївна

8

Єпішева Антоніна Ігорівна

9

Кісіль Артем Олегович

10

Клименко Поліна Євгеніївна

11

Малиш Анна Вячеславівна

12

Обухов Денис Олександрович

13

Овсяник Владислав Романович

14

Овсяник Вячеслав Романович

15

Поварова Дарина Вікторівна

16

Степура Назар Андрійович

17

Туник Єгор Олександрович

18

Федорченко Анна Вячеславівна

19

Фрунзе Діана Олександрівна

 

1.7.       Перевести до 5 класу учнів школи згідно списку

1

Бондаренко Максим Андрійович

2

Братков Максим Олегович

3

Волощенко Євгеній Володимирович

4

Галамага Владислав Вячеславович

5

Галамага Віталіна Віталіївна

6

Горбатенко Денис Вадимович

7

Горбатенко Максим Володимирович

8

Гнідко Ігор Романович

9

Захарченко Поліна Олександрівна

10

Захарченко Поліна Русланівна

11

Какама Марія Олександрівна

12

Книшенко Анастасія Русланівна

13

Коломацький Дмитро Олександрович

14

Крикун Аліна Володимирівна

15

Мірошник Діана Дмитрівна

16

Олешко Вікторія Вікторівна

17

Омельяненко Ілля Володимирович

18

Осауленко Станіслав Олегович

19

Примоленна Катерина Романівна

20

Роспутько Назар Володимирович

21

Солнцева Єлизавета Олександрівна

22

Фирса Андрій Сергійович

 

1.8.       Перевести до 6-А класу учнів школи згідно списку

1

Андрієнко Давид Русланович

2

Бган   Артем Олександрович

3

Біланова Дарина Сергіївна

4

Ващенко Станіслав   Сергійович

5

Власенко Поліна Дмитрівна

6

Волторніст Єлизавета Євгеніївна

7

Всякий Євген Олегович

8

Гамідов Максим Арузович

9

Давидов Денис Костянтинович

10

Дерев’янко Марія Сергіївна

11

Іванков Данило Віталійович

12

Лобас Олександр Сергійович

13

Лютий Владислав Станіславович

14

Полтавець Артем Григорович

15

Приходько Артем Валентинович

16

Соболєва Поліна Олександрівна

17

Сулименко Дарина Костянтинівна

18

Сулімов Владислав Русланович

19

Тутко Анастасія Олексадрівна

20

Черкасець Аліна Олександрівна

21

Ярова Вікторія Олегівна

 

1.9.       Перевести до 6-Б класу учнів школи згідно списку

1

Бєльченко Єлизавета Вікторівна

2

Биков Дмитро Ігорович

3

Борсук Максим Анатолійович

4

Головня Вікторія Анатоліївна

5

Дядюн Еліна Іванівна

6

Жерняк Лідія Володимирівна

7

Жмака Євген Володимирович

8

Зінченко Тарас Ігоревич

9

Кулик Ярослава Вікторівна

10

Мікушев Богдан Дмитрович

11

Мороз Артем Русланович

12

Солонуха Максим Сергійович

13

Трембач Роман Юрійович

14

Харченко Таміла Олександрівна

 

1.10              . Перевести до 7 класу учнів школи згідно списку

1

Андрієнко Кіра Русланівна

2

Біла Анастасія Валентинівна

3

Білецька Вікторія Володимирівна

4

Биков Олександр Ігорович

5

Гончаренко Максим Сергійович

6

Денисенко Дар’я Романівна

7

Заславець Олексій Романович

8

Залізняк Лілія Володимирівна

9

Кісіль Валентин Віталійович

10

Колісник Артем Ігорович

11

Кузьменко Тетяна Романівна

12

Кулик Святослав Вікторович

13

Купрієнко Михайло Сергійович

14

Крук Яна Романівна

15

Литвиненко Аліна Миколаївна

16

Обща Вікторія Владиславівна

17

Остапенко Анна Анатоліївна

18

Пашко Карина Сергіївна

19

Пільгай Богдан Сергійович

20

Пономаренко Інна Миколаївна

21

Портяний Дмитро Сергійович

22

Ричик Світлана Олександрівна

23

Степура Максим Андрійович

24

Терно Вікторія Андріївна

25

Чабак Костянтин Володимирович

26

Чередніченко Діана Віталіївна

 

1.11              . Перевести до 8-А класу учнів школи згідно списку

1

Авраменко Тетяна Олександрівна

2

Андрущенко Юлія Ігорівна

3

Білецька Віолетта Володимирівна

4

Бутко Артем Ярославович

5

Гаврилко Максим Ігорович

6

Григоров Владислав Андрійович

7

Йовжій Владислав Іванович

8

Костоглод Амалія   Андріївна

9

Науменко Єгор Олександрович

10

Панасенко Ростислав Олександрович

11

Прядка Тімур Володимирович

12

Рибницька Поліна Сергіївна

13

Роман Давід Андрійович

14

Скорик Андрій Валерійович

15

Сорока Інна Олександрівна

16

Шевченко Андрій Олегович

 

1.12.   Перевести до 8-Б класу учнів школи згідно списку

1

Бондаренко Аліна Андріївна

2

Братков Андрій Олегович

3

Бублій Наталія Віталіївна

4

Горошко Юлія В'ячеславівна

5

Захарченко Катерина Сергіївна

6

Кашуба Марія   Володимирівна

7

Козлов Валерій   Миколайович

8

Костоглод Сергій Антонович

9

Лесик Вадим Дмитрович

10

Мікушев Денис Дмитрович

11

Овсяник Дарина   Романівна

12

Порохняк Анна   Вікторівна

13

Ріка   Максим Геннадійович

14

Саловська Аліна   Юріївна

15

Солнцева Лілія   Олексіївна

16

Хижняк Вікторія   Анатоліївна

 

1.13.   Перевести до 9 класу учнів школи згідно списку

1

Бабенко Максим Анатолійович

2

Бельченко Богдан Вікторович

3

Васильченко Ростислав Олександр.

4

Вороніна Крістіна Ярославівна

5

Галамага Альона В'ячеславівна

6

Гресь Єлизавета Сергіївна

7

Гузей Діана Сергіївна

8

Дрозденко Юлія Олександрівна

9

Зубко Анна Олександрівна

10

Корчаниця Софія Анатоліївна

11

Костоглод Артем Олексійович

12

Кузьменко В'ячеслав Олександрович

13

Малиш Володимир Олександрович

14

Маценко Катерина Володимирівна

15

Милка Лілія Сергіївна

16

Олешко Катерина Миколаївна

17

Олешко Максим Русланович

18

Остапенко Владислав Анатолійович

19

Панкіна Марія Олександрівна

20

Правдолюбенко Юлія Євгеніївна

21

Саловська Яна Юріївна

22

Скрипак Максим Сергійович

23

Сухомлин Ігор Миколайович

24

Толоченко Ярослав Олександрович

25

Шагановський Дмитро Анатолійович

26

Шміт Наталія Володимирівна

27

Ярова Анастасія Олегівна

 

1.14.   Перевести до 11 класу учнів школи згідно списку

1

Войтко Оксана Ігорівна

2

Гресь Володимир Олександрович

3

Даценко Артем Анатолійович

4

Кирячок Анастасія Сергіївна

5

Криворучко Сніжана Леонідівна

6

Ляшенко Григорій Іванович

7

Онацька Олена Вячеславівна

8

Петрошевич Анастасія Євгенівна

9

Плис   Захар Миколайович

10

Портяна Анна Сергіївна

11

Поваров Богдан Вікторович

12

Солонуха Валерія Сергіївна

13

Солонуха Карина Сергіївна

14

Стеценко Юлія Ігорівна

15

Тесленко Тетяна Сергіївна

16

Шкляр Ігор Станіславович

 

  1. 2.Затвердити рішення педагогічної ради (протокол № 10 від 31.05.2018 року) та залишити для повторного навчання у 1 класі за заявою батьків (п. 6.2. Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного классу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 року № 762 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 року за № 924/27369) Колісник Діану Євгенівну

 

Директор школи _______О.Ю.Солохіна

 

 

 

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net