Велошкола з безпеки руху

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Середа, 30 листопада -0001, 00:00

Прес-анонс

 

Велошкола і презентація відеороликів про безпеку руху

 

Час: 28 вересня, п’ятниця, 13:00

 

Місце: Лохвицька ЗОШ №2, вул. Петровського 10, Лохвиця, Полтавська область, 37200

https://goo.gl/maps/ScN4yUYEpLp

 

У п’ятницю, 28 вересня, у Лохвицькій ОТГ відбудеться велошкола і презентація відеороликів про безпеку руху для школярів. Подія є складовою кампанії "Велосипедом до школи" в межах проекту "Зелене світло для велоруху в громадах" у Лохвицькій ОТГ за підтримки міської ради.

Велошкола з безпеки руху пройде в теоретичній і практичній формах. Усі учасники отримають Правила дорожнього руху для велосипедистів і світловідбивні браслети.

 

Кампанія “Велосипедом до школи” передбачає кілька етапів:

1) Визначення потреб у велопарковках в ключових школах громади (1 школа на громаду);

2) Програма активностей для проведення у школах у вересні на початку навчального року, яка б популяризувала велосипед та заохочувала безпечну їзду велосипедом до школи;

3) Організація велошколи з безпеки руху у школах з досвідченими велотренерами, які проводять подібні навчання у Києві протягом 7 років;

4) Встановлення велопарковок у школах.

 

Кампанія “Велосипедом до школи” проходить у 5 об'єднаних територіальних громадах України: Лохвицькій, Корюківській, Якушинецькій, Білозірській і Коростишівській.

 

Метою проекту “Зелене світло для велоруху в громадах” є покращення ставлення об’єднаних територіальних громад (ОТГ) до велосипедного руху як економічного, сталого та привабливого транспорту для щоденних поїздок.

 

Нагадаємо, нещодавно в Лохвицькій ОТГ відбувся воркшоп з планування велосипедної мережі за участю місцевих мешканців.

 

 «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas» реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Марина Блудша, медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net