www.president.gov.ua

www.president.gov.ua
  1. Президент призначив Бориса Бабіна Постійним Представником в Криму
    Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Бориса Бабіна Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим та Розпорядження про призначення Ізета Гданова на посаду першого заступника Постійного Представника Президента України в Криму.
  2. Президент доручив невідкладно провести ретельне розслідування ситуації щодо нібито постачання ракетних двигунів чи відповідних технологій до Північної Кореї
    Президент Петро Порошенко доручив невідкладно перевірити оприлюднену виданням «The New York Times» інформацію про нібито постачання з України ракетних двигунів чи відповідних технологій до Північної Кореї та доповісти про результати протягом трьох днів.
  3. Дітям журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків, призначено стипендії - Указ Президента
    Згідно з документом стипендії отримуватиме донька Дмитра Лабуткіна – Кіра, донька Сергія Ніколаєва – Валерія, та син В’ячеслава Веремія – Максим.
  4. Президент нагородив захисників України
    Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами військовослужбовців Збройних Сил України та Національної гвардії України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку. Глава держави підписав відповідний Указ.
  5. Президент підписав Указ, що сприятиме налагодженню ефективного цивільно-військового співробітництва
    Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про внесення змін до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 щодо актуалізації Переліку військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство».
  6. Президент України провів телефонну розмову з Президентом Грузії
    Президент України висловив солідарність з грузинським народом на дев’яту річницю початку російської агресії проти Грузії. «У цей день наші серця з вами», - сказав Петро Порошенко. Він також наголосив, що Україна підтримує й буде підтримувати територіальну цілісність Грузії. Обидва лідери засудили відвідання президентом Росії окупованої Абхазії сьогодні.
  7. Президент ознайомився з ходом реконструкції проспекту Космонавтів у Вінниці
    Під час робочої поїздки до Вінниці Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом реконструкції проспекту Космонавтів, вартість якого складає близько 100 млн грн.
  8. Президент у Вінниці відвідав Центр реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями
    Глава держави вручив сертифікат на дизельний генератор директору центру, Уповноваженому Уряду з питань прав людей з інвалідністю Раїсі Панасюк.
  9. Президент нагородив військових льотчиків з нагоди Дня Повітряних Сил ЗСУ
    З нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України Президент Петро Порошенко вручив високі державні нагороди бойовим льотчикам під час робочої поїздки до Вінницької області
  10. Грошове утримання військовослужбовців буде збільшено – Глава держави
    Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних Сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних Сил України певних спеціальностей.
  11. Президент вшанував пам'ять українських пілотів Дмитра Майбороди та Дмитра Шкарбуна, які загинули захищаючи Україну
    Пілоти Військово-повітряних сил Збройних Сил України підполковник Дмитро Майборода та підполковник Дмитро Шкарбун героїчно загинули виконуючи бойові завдання із захисту незалежності та територіальної цілісності України на Сході держави.
  12. Саме від вас значною мірою і залежить чи буде мирне небо над Україною – Президент привітав льотчиків із Днем Повітряних Сил
    «З нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил бажаю вам мирного неба. Саме від вас, до речі, значною мірою і залежить, чи буде воно мирне. Бажаю натхнення та успіху в нелегкій ратній службі, злагоди і добробуту вашим родинам, міцного здоров’я, непохитної віри в щасливе майбутнє нашої України», - сказав Петро Порошенко.
  13. Президент перевірив готовність Повітряних Сил Збройних Сил України
    Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко здійснив переліт на бойовому винищувачі Міг-29 40-й бригади тактичної авіації на місці другого пілоту з аеродрому бригади у місті Васильків до військового аеродрому у селі Гавришівка, Вінницької області.
  14. Президент нагородив поліцейських з нагоди другої річниці створення Національної поліції України
    За особисту мужність, виявлену під час виконання службового обов’язку, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, високий професіоналізм орденами та медалями нагороджено тридцять поліцейських.
  15. Якщо вірити, то мрії точно здійсняться – Президент хлопчику Глібу, який мріє стати поліцейським
    Під час урочистих заходів з нагоди другої річниці Національної поліції 4-річний Гліб Хуртепа отримав іменний жетон поліцейського та проїхався на поліцейському мотоциклі. Хлопчик проходить складне лікування від онкологічної хвороби. Він мріє одужати та стати поліцейським.