www.president.gov.ua

www.president.gov.ua
  1. Робитиму все від мене залежне, щоб нарешті на українську землю прийшов мир - Президент в Авдіївці
    Президент Петро Порошенко поспілкувався із мешканцями Авдіївки та наголосив, що місто стало символом стійкості українського духу, символом єдності українського народу.
  2. Президент нагородив 31 військовослужбовця державними нагородами
    Під час поїздки в Авдіївку Донецької області Президент Петро Порошенко вручив нагороди військовослужбовцям, які захищають Україну.
  3. Український воїн є гарантом незалежності нашої держави - Президент
    Президент Петро Порошенко наголошує, що українська армія повністю змінилась за три роки, а українські воїни є гарантами незалежності Української держави.
  4. Президент в Авдіївці провів нараду щодо оперативної ситуації на фронті
    Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко прибув до Авдіївки Донецької області, де разом з Міністром оборони Степаном Полтораком провів нараду щодо оперативної обстановки на фронті.
  5. Президент доручив розробити план заходів з розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр»
    Як зазначається в документі № 331/2017, метою акта є увічнення пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру, вшанування пам'яті жертв інших злочинів, скоєних нацистами та їх союзниками на території України під час Другої світової війни, запобігання повторенню злочинів проти людяності.
  6. Президент: Події в центрі Києва показали, що реальний план організаторів мітингу – дестабілізація ситуації в Україні
    Головні організатори акції під Парламентом показали, що їх формальні вимоги були лише димовою завісою, а реальний план їх дій – це дестабілізація ситуації в Україні, наголосив Президент Петро Порошенко під час відвідування 10 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
  7. Рівень професіоналізму розвідників-прикордонників надзвичайно високий – Президент привітав розвідку Держприкордонслужби України з річницею створення
    Президент Петро Порошенко відвідав 10 мобільний прикордонний загін Державної прикордонної служби України, передав сертифікати на військову техніку та вручив прикордонникам відзнаки «За участь в антитерористичній операції».
  8. Я готовий до кінця року підписати Закон «Про Антикорупційний суд» - Президент
    Президент Петро Порошенко заявляє про твердий намір запустити наступного року роботу Антикорупційного суду. Глава держави наголошує на готовності до кінця року підписати Закон «Про Антикорупційний суд», у разі його прийняття Парламентом.
  9. Президент звернувся до Конституційного Суду якнайшвидше розглянути законопроекти про скасування депутатської недоторканності
    Президент Петро Порошенко звернувся до Конституційного Суду якнайшвидше розглянути законопроекти щодо депутатської недоторканності, щоб Верховна Рада вже на цій сесії мала змогу проголосувати за документ в першому читанні, а на наступній сесії – в цілому.
  10. Уповноважений Президента України з прав дитини відвідав з робочою поїздкою Велику Британію
    16-20 жовтня Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба перебував робочою поїздкою у Великій Британії з метою вивчення досвіду в плануванні та впровадженні реформи системи інституційного догляду за дітьми. Поїздка відбулась за сприяння міжнародного благодійного фонду «Lumos Foundation» для представників міністерств, місцевої влади та організацій, які впроваджують реформу закладів інституційного догляду та виховання дітей в Україні.
  11. Це важливий результат на шляху реформ – Президент про медичну реформу
    Президент Петро Порошенко зустрівся з виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун та привітав з ухваленням Закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», а також прийняттям у першому читані проекту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів.
  12. Недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні – Президент
    Президент Петро Порошенко заявляє, що недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні. Глава держави очікує, що вже на наступній сесії Верховна Рада підтримає трьомастами голосами відповідні зміни до Конституції України для остаточного й безповоротного вирішення цієї проблеми.
  13. Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент
    Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».
  14. Стартував відкритий конкурс для відбору кандидатур на посади суддів Конституційного Суду
    18 жовтня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії, яка відповідає за відбір кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України, щодо осіб, яких призначає Президент України. Комісія утворена Указом Президента України від 4 жовтня 2017 року.
  15. Президент України провів телефонну розмову з Президентом Румунії
    Президент України Петро Порошенко провів телефону розмову з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом. Президенти обговорили Закон України «Про освіту» в частині захисту мовних прав національних менших, а також актуальні питання українсько-румунських відносин.