Про переведення учнів школи до наступних класів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Вівторок, 31 травня 2016, 11:37

Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Лохвицької районної ради Полтавської області

вул. Петровського, 10, м. Лохвиця, 37200 тел: 0(5356) 3-17-67

e-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.      Код ЄДРПОУ  23548516

 

 

 

Наказ № 67                                                                            від 27.05.2016 року

 

Про переведення учнів школи   до наступних класів

Відповідно до  Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу (наказ МОН  від 14.07.2015 року № 762)

НАКАЗУ Ю

1.         Затвердити рішення педагогічної ради (протокол №6   від 27.05.2016) «Про переведення учнів 1-4 класів школи   до наступних класів »

2.         Перевести до 2 класу школи учнів згідно списку

1

Безцінний Роман  Станіславович

2

Буряк Ярослав Олександрович

3

Горбань Софія Ігорівна

4

Дерев’янко Варвара Сергіївна

5

Зубцов Дмитро Ігоревич

6

Ковтун Дарія Олександрівни

7

Кудеря Максим Тарасович

8

Масельська Діана Ігорівна

9

Мікушев Назар Дмитрович

10

Мірошник Софія Василівна

11

Олешко Олена Вікторівна

12

Панченко Олександр Миколайович

13

Пономаренко Анастасія Русланівна

14

Пугач Назар Валерійович

15

Свириденко Антон   Вадимович

16

Сковородніков Віталій Ігоревич

17

Филь Валерій Олександрович

1

Баранніков Кирило Сергійович

2

Борчук Анна Василівна

3

Браткова Олена Олегівна

4

Волощенко  Діана Олегівна

5

Воробйов Олександр  Анатолійович

6

Дуб Віталій Олегович

7

Іллюшко Владислав Юрійович

8

Захарченко Софія Андріївна

9

Єпішева Антоніна Ігорівна

10

Кісіль Артем Олегович

11

Клименко Поліна Євгеніївна

12

Кривошей Юлія Василівна

13

Малиш Анна Вячеславівна

14

Обухов Денис Олександрович

15

Овсяник Владислав Романович

16

Овсяник Вячеслав Романович

17

Поварова Дарина Вікторівна

18

Степура Назар Андрійович

19

Туник Єгор Олександрович

20

Федорченко Анна Вячеславівна

21

Фрунзе Діана Олександрівна

Перевести до 3 класу школи учнів згідно списку

1

Бондаренко Максим Андрійович

2

Братков Максим Олегович

3

Волощенко Євгеній Володимирович

4

Галамага Владислав Вячеславович

5

Горбатенко Денис Вадимович

6

Горбатенко Максим Володимирович

7

Гнідко Ігор Романович

8

Захарченко Поліна Олександрівна

9

Захарченко Поліна Русланівна

10

Какама Марія Олександрівна

11

Книшенко Анастасія Русланівна

12

Коломацький Дмитро Олександрович

13

Крикун Аліна Володимирівна

14

Мірошник Діана Дмитрівна

15

Олешко Вікторія Вікторівна

16

Омельяненко Ілля Володимирович

17

Осауленко Станіслав Олегович

18

Примоленна Катерина Романівна

19

Прокуда Максим Олександрович

20

Роспутько Назар Володимирович

21

Солнцева Єлизавета Олександрівна

22

Фирса Андрій Сергійович

Перевести до 4 класу школи учнів згідно списку

 

1

Андрієнко Давид Русланович

2

Бган  Артем Олександрович

3

Біланова Дарина Сергіївна

4

Ващенко  Станіслав  Сергійович

5

Власенко Поліна Дмитрівна

6

Волторніст Єлизавета Євгеніївна

7

Всякий Євген Олегович

8

Гамідов Максим Арузович

9

Давидов Денис Костянтинович

10

Дерев’янко Марія Сергіївна

11

Іванков Данило Віталійович

12

Лобас Олександр Сергійович

13

Лютий Владислав Станіславович

14

Полтавець Артем Григорович

15

Приходько Артем Валентинович

16

Соболєва Поліна Олександрівна

17

Сулименко Дарина Костянтинівна

18

Тутко Анастасія Олексадрівна

19

Черкасець Аліна Олександрівна

20

Ярова Вікторія Олегівна

1

Бєльченко Єлизавета Вікторівна

2

Биков Дмитро Ігорович

3

Борсук Максим Анатолійович

4

Головня Вікторія Анатоліївна

5

Дядюн Еліна Іванівна

6

Жерняк Лідія Володимирівна

7

Жмака Євген Володимирович

8

Зінченко Тарас Ігоревич

9

Кулик Ярослава Вікторівна

10

Литвиненко Андрій Володимирович

11

Мікушев Богдан Дмитрович

12

Мороз Артем Русланович

13

Солонуха Максим Сергійович

14

Трембач Роман Юрійович

15

Харченко Таміла Олександрівна

5. Перевести до 5 класу школи учнів згідно списку

 

1

Андрієнко Кіра Русланівна

2

Білецька Вікторія Володимирівна

3

Биков Олександр Ігорович

4

Гончаренко Максим Сергійович

5

Денисенко Дар’я Романівна

6

Заславець Олексій Романович

7

Залізняк Лілія Володимирівна

8

Кісіль Валентин Віталійович

9

Колісник Артем Ігорович

10

Кузьменко Тетяна Романівна

11

Кулик Святослав Вікторович

12

Купрієнко Михайло Сергійович

13

Крук Яна Романівна

14

Обща Вікторія Владиславівна

15

Остапенко Анна Анатоліївна

16

Пашко Карина Сергіївна

17

Пільгай Богдан Сергійович

18

Пономаренко Інна Миколаївна

19

Портяний Дмитро Сергійович

20

Ричик Світлана Олександрівна

21

Степура Максим Андрійович

22

Терно Вікторія Андріївна

23

Чабак Костянтин Володимирович

24

Чередніченко Діана Віталіївна

6. Перевести до 6 класу школи учнів згідно списку

1

Авраменко Тетяна Олександрівна

2

Андрущенко Юлія  Ігорівна

3

Білецька Віолетта Володимирівна

4

Бутко Артем Ярославович

5

Гаврилко Максим Ігорович

6

Григоров Владислав Андрійович

7

Йовжій Владислав Іванович

8

Костоглод  Амалія  Андріївна

9

Науменко Єгор Олександрович

10

Панасенко Ростислав Олександрович

11

Передрій Альбіна Русланівна

12

Прядка Тімур Володимирович

13

Рибницька Поліна Сергіївна

14

Роман Давід Андрійович

15

Скорик Андрій Валерійович

16

Сорока Інна Олександрівна

17

Шевченко Андрій

1

Бондаренко Аліна Андріївна

2

Братков Андрій Олегович

3

Бублій  Наталія Віталіївна

4

Горошко Юлія В'ячеславівна

5

Захарченко Катерина  Сергіївна

6

Кашуба  Марія  Володимирівна

7

Козлов  Валерій  Миколайович

8

Костоглод Сергій Антонович

9

Лесик Вадим Дмитрович

10

Мікушев Денис Дмитрович

11

Овсянник  Дарина  Романівна

12

Порохняк  Анна  Вікторівна

13

Ріка  Максим  Геннадійович

14

Саловська  Аліна  Юріївна

15

Солнцева  Лілія  Олексіївна

16

Хижняк  Вікторія  Анатоліївна

7. Перевести до 7 класу школи учнів згідно списку

1

Бабенко Максим Анатолійович

2

Бельченко Богдан Вікторович

3

Васильченко Ростислав Олександр.

4

Вороніна  Крістіна Ярославівна

5

Галамага Альона В'ячеславівна

6

Герасименко Марія Олександрівна

7

Гресь Єлизавета Сергіївна

8

Гузей Діана Сергіївна

9

Дрозденко Юлія Олександрівна

10

Зубко Анна Олександрівна

11

Костоглод Артем Олексійович

12

Кузьменко В'ячеслав Олександрович

13

Литвиненко Володимир Володимир.

14

Малиш Володимир Олександрович

15

Маценко Катерина Володимирівна

16

Олешко Катерина Миколаївна

17

Олешко Максим Русланович

18

Остапенко Владислав Анатолійович

19

Панкіна Марія Олександрівна

20

Правдолюбенко Юлія Євгеніївна

21

Саловська Яна Юріївна

22

Скрипак Максим Сергійович

23

Сухомлин Ігор Миколайович

24

Толоченко Ярослав Олександрович

25

Шагановський Дмитро Анатолійович

26

Шміт Наталія Володимирівна

27

Ярова Анастасія Олегівна

8. Перевести до 8 класу школи учнів згідно списку

1

Апшай Ліза Олександрівна

2

Биков Михайло Ігоревич

3

Борчук Андрій Васильович

4

Глущенко Альона В’ячеславівна

5

Друзд Богдан Валерійович

6

Жерняк Іван Валерійович

7

Захарченко Олена Сергіївна

8

Кириченко Лілія Михайлівна

9

Козаченко Сніжана Юріївна

10

Липкіна Влада  Володимирівна

11

Микитюк Яна Миколаївна

12

Мирненко Володимир Андрійович

13

Москаленко Анастасія Юріївна

14

Муха Руслан Володимирович

15

Пономаренко Софія Анатоліївна

16

Прудько Аліна Сергіївна

17

Полтавець Каріна Олександрівна

18

Скрипак Юлія Сергіївна

19

Щербак Інна Андріївна

9. Перевести до 9 класу школи учнів згідно списку

1

Буряк Юлія Михайлівна

2

Войтко Оксана Ігорівна

3

Головня Богдан Анатолійович

4

Головня Руслан Анатолійович

5

Горошко Богдан В’ячеславович

6

Гресь Володимир Олександрович

7

Даценко Артем Анатолійович

8

Жмак Анастасія Сергіївна

9

Кирячок Анастасія Сергіївна

10

Коваленко Максим Олександрович

11

Криворучко Сніжана Леонідівна

12

Кутовий Владислав Віталійович

13

Ляшенко Григорій Іванович

14

Онацька Олена В’ячеславівна

15

Петрашевич Анастасія Євгенівна

16

Плис  Захар Миколайович

17

Портяна Анна Сергіївна

18

Поваров Богдан Вікторович

19

Солонуха Валерія Сергіївна

20

Солонуха Каріна Сергіївна

21

Стеценко Юлія Ігорівна

22

Тесленко Тетяна Сергіївна

23

Тімченко Богдан Олександрович

24

Ткаченко Артем Ігоревич

25

Романченко Надія Олегівна

26

Шкляр Ігор Станіславович

27

Ярмоленко В’ячеслав Сергійович 

10. Перевести до 11 класу школи учнів згідно списку

1

Булда Руслан Вікторович

2

Гармаш Надія Костянтинівна

3

Дупак Дарина Вікторівна

4

Золотар Вікторія Володимирівна

5

Кириченко Владислав Михайлович

6

Костоглод Костянтин Андрійович

7

Кулик Ксенія Василівна

8

Куріптя Ангеліга Андріївна

9

Лях Вікторія Андріївна

10

Мислінська Вікторія Юріївна

11

Мороз Дарина Олександрівна

12

Неліна Валерія Валеріївна

13

Онасенко Станіслав Сергійович

14

Солнцева Інна Олексіївна

15

Титаренко Сергій Вікторович

16

Царинна Дарина Сергіївна

17

Шашель Марина Андріївна

18

Терно Владислав Сергійович

11. Контроль за виконанням наказу покласти на Солохіну О.Ю.

 

 

 Директор школи  _____________ Л.М.Панченко

 

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net