Навчальний процес

Наші досягнення

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: П'ятниця, 22 грудня 2017, 13:45

З кожним роком стає сильнішим інтерес юних геніїв до олімпіад із різних предметів. Щороку у жовтні – листопаді   відбувається ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.  Олімпіада – це  сходинка до визнання  обдарувань учня, його знань, предметної компетентності, навичок самостійної творчої діяльності.

Кожен, хто брав участь у олімпіадах, прагнув перемоги.

За підсумками участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін та конкурсів маємо такі результати:


 

 

Переможці районних олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н. р.

 

 

 

№ з\п

Предмет

ПІП переможця

Клас

Зайняте місце

ПІП вчителя

1

Історія

Ярова Анастасія Олегівна

8

І

Костоглод Л.А.

2

Історія

Шетеля Іванна Василівна

11

ІІІ

Костоглод Л.А.

3

Історія

Поваров Богдан Вікторович

10

ІІ

Костоглод Л.А.

4

Правознавство

Плис Захар Миколайович

10

ІІ

Костоглод Л.А.

5

Трудове навчання

Олешко

Максим Русланович

8

І

Петренко Ю.І.

6

Трудове навчання

Мирненко Володимир Андрійович

9

ІІ

Петренко Ю.І.

7

Технології

Шкляр Ігор Станіславович

10

І

Петренко Ю.І.

8

Технології

Черкасець Ігор Олександрович

11

ІІ

Петренко Ю.І.

9

Українська мова

Андрущенко Юлія Ігорівна

7

ІІІ

Гресь Л.В.

10

Біологія

Войтко Оксана Ігорівна

10

ІІ

Отюцька Г.В.

11

Біологія

Галамага Альона В'ячеславівна

8

І

Отюцька Г.В.

12

Біологія

Полтавець Карина Олександрівна

9

ІІ

Отюцька Г.В.

13

Інформатика

Гаврилко Максим Ігорович

7

ІІІ

Онацький В.А.

14

Хімія

Костоглод Амалія Андріївна

7

І

Омельницька Т.В.

15

Географія

Онацька Олена Вячеславівна

10

ІІ

Чорнуха О.М.

16

Географія

Кириченко Лілія Михайлівна

9

І

Чорнуха О.М.

17

Німецька мова

Петрошевич Анастасія Євгенівна

10

І

Панченко Л.М.

18

Німецька мова

Булда Оксана Вікторівна

11

ІІІ

Чичерська І.В.

19

Фізика

Костоглод Амалія Андріївна

7

І

Милка Т.І.

20

Фізика

Войтко Оксана Ігорівна

10

ІІ

Милка Т.І.

 

Переможці районних конкурсів та змагань 2017-2018 н. р.

 

 

 

- Конкурс знавців математики ім.. Остроградського

 

№ п/ п

ПІБ учня

Клас

Зайняте місце

ПІБ вчителя

1

Войтко Оксана Ігорівна

10

ІІ

О.Ю.Солохіна

2

Савченко Максим Петрович

11

І

О.М.Роман

 

 

 

- Всеукраїнський конкурс  «Шевченко в моєму серці»

 

№ п/ п

ПІБ учня

Клас

Зайняте місце

ПІБ вчителя

1

Войтко Оксана Ігорівна

10

ІІІ

Л.В.Гресь

 

 

 

- Всеукраїнський конкурс  учнівської творчості

 

№ п/ п

ПІБ учня

Клас

Зайняте місце

ПІБ вчителя

1

Шетеля Іванна Василівна

11

ІІІ

Н.А.Ігнатьєва

 

 

 

- Конкурс проектів учнівського самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє»

 

№ п/ п

ПІБ учня

Клас

Зайняте місце

ПІБ вчителя

1

Москаленко Анастасія Юріївна

Кириченко Лілія Михайлівна

Козаченко Сніжана Юріївна

9

І

О.М.Роман

Л.І.Шагановська

 

 

 

 

 

- Спортивні змагання

 

№ п/ п

Вид змагань

ПІБ учня

Клас

Зайняте місце

ПІБ вчителя

1

Крос «Золота осінь»

Микитюк Яна Миколаївна

9

ІІ

О.В.Шульга

2

Чотириборство «Дружба»

Саловська Яна Юріївна

8

ІІ

О.В.Шульга

3

Чотириборство «Дружба»

Денисенко Дар’я Романівна

6

ІІ

О.В.Шульга

4

Теніс

Гресь Володимир Олександрович

Кириченко Лілія Михайлівна

Зубко Анна Олександрівна

Колісник Артем Ігорович

10

9

8

6

ІІІ

О.В.Шульга

5

Теніс

Гресь Володимир Олександрович

10

І

О.В.Шульга

 

 

Особлива подяка  вчителям, які підготували  учнів до участі в олімпіадах, конкурсах та змаганнях, адже їхня праця – дуже кропітка і  надзвичайно важлива.

 

 

 

 

 

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net