Навчальний процес

Заняття школи лідерів учнівського самоврядування

Заняття школи лідерів учнівського  самоврядування

Вимовляючи слова "шкільне самоврядування", ми часто маємо на увазі особливий спосіб виховної роботи, коли діти грають у демократію. Лише останніми роками на передній план стала виходити вимога про реальну участь громадськості в керуванні школою. Однак шкільне самоврядування може бути чимось зовсім іншим, а саме – реальною частиною педагогічного процесу й не тільки. З цією метою 17 листопада 2014 р. відбулося заняття  Школи лідерів учнівського самоврядування в якому взяли участь 25 представників дитячого об’єднання « Країнва Веселкова» .

Робота учнів в Школі лідерів учнівського самоврядування проходила за питаннями :

• участь у всіх демократичних процесах, які відбуваються у навчальному закладі, державі та залучення до них своїх однолітків;
  • формування правової культури та культури спілкування;
  • розвиток практичних навичок співпраці з однолітками;
  • найголовніше - це виховання соціально активної особистості,небайдужої до процесів, що відбуваються навколо громадянина,патріота своєї сім'ї, свого колективу, держави.

Учні стали учасниками різноманітних тренінгів, що допомогли у результативній спільній роботі в групах та створенні комфортної емоційної атмосфери.