Структура навчального року

Останнє оновлення: Понеділок, 24 вересня 2018, 11:35

Структура навчального року

Відповідно до Закону України "Про освіту", листа Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018 року № 1/9-415 "Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в ЗЗСО навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році" структура навчального року встановлюється закладом загальної середньої освіти в межах часу, передбаченого освітньою програмою.

На підставі рішення педагогічної ради школи (протокол № 1 від 31.08.2018 року) навчальний рік розпочнеться 1 вересня святом - День знань - і закінчиться не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 3 вересня по 28 грудня,

ІІ семестр – з 14 січня по 24 травня.

Канікули  проводяться  в такі терміни:

осінні з 29 жовтня по 04 листопада,

зимові з 29 грудня по 13 січня,

весняні з 25 березня по 31 березня.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої  школи.

У відповідності до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.

Навчальна практика та навчальні екскурсії будуть проведені протягом навчального року.

Учні 5-10 класів будуть задіяні для роботи на навчально-дослідних ділянках Для оздоровлення учнів 1-4 класів працюватиме пришкільний табір „Сонечко”.

Учні 5 класу будуть залучені до роботи мовного табору.

Для учнів 10 класу планується робота табору праці та відпочинку.