Структура навчального року

Структура навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2017/2018 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 1 вересня по 22 грудня, ІІ семестр – з 10 січня по 25 травня.

Канікули  проводяться  в такі терміни: осінні з 23 по 29 жовтня , зимові з 25 грудня по 09 січня, весняні з 26 березня по 01 квітня.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої  школи.

У відповідності до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року.

Навчальна практика та навчальні екскурсії, згідно рішення педагогічної ради школи (протокол № 1 від 31. 08. 2017 року), будуть проведені протягом навчального року.

Учні 5-10 класів будуть задіяні для роботи на навчально-дослідних ділянках Для оздоровлення учнів 1-4 класів працюватиме пришкільний табір „Сонечко”.

Для учнів 10 класу планується робота табору праці та відпочинку.