Зустріч з координатором проекту "Відкривай Україну" Оксаною Олійник

Останнє оновлення: П'ятниця, 04 листопада 2016, 14:28

03 листопада 2016 року у Лохвицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася зустріч з координатором проекту "Відкривай Україну" Оксаною Олійник.

Про сам проект та про враження від зустрічі в нашому репортажі.

Привіт, друзі!

Проект «Відкривай Україну» має плани на найцікавіших із вас.

Гейміфікована освітня пригода дасть вам можливість в команді з 15 осіб (7-11 класів) реалізувати найсміливіші ваші задуми у сфері: Культура і мистецтво; Навколишнє середовище; Медійний напрямок; Здоровий спосіб життя; Урбаністика та Соціальний напрямок.

Тому, якщо ви готові стати супергероями вашої школи, а згодом і міста, та втілювати круті, не попсові проекти – гейміфікована он-лайн платформа «Відкривай Україну» чекає на вашу реєстрацію вже з кінця вересня.

Любі батьки

Десь підсвідомо ви вже давно шукаєте людей, що думають про освіту, так як і ви. Що освіта підлітків не має ставити за ціль напхати у їх голови якнайбільше знань з різних сфер, навчити правильно сидіти за партою та відповідати після піднятої руки. Що є інша освіта, яка виховує такі вміння як:

задавати правильні питання та шукати на них відповіді;

адекватно оцінювати себе та свої результати, не залежати від сторонньої оцінки;

ставити свої власні цілі та досягати їх;

аналізувати проблеми та шукати шляхи її ефективного вирішення і, нарешті – усвідомити СЕБЕ, ЯК СИЛУ, ЩО МОЖЕ ЗМІНЮВАТИ СВІТ.

Проект «Відкривай Україну» покликаний занурити підлітка в світ реальних навиків та вмінь, по методиці, розробленій спільно з викладачами однієї з найсильніших бізнес шкіл України - Києво-Могилянська Бізнес школа (проект iWonder). Ніяких абстрактних знань та нафталінових навиків. Тільки практичні уміння, що допоможуть підлітку набути лідерські якості, вміння працювати в команді, та реалізовувати масштабні проекти. Проект «Відкривай Україну» пробудить в вашій дитині саме ті якості, що визначать вектор її подальшого розвитку.

Презентація проекту "Відкривай Україну"

Проморолик проекту "Відкривай Україну"

"Відкривай Україну". Команда "Оберіг", м.Рубіжне

За матеріалами http://www.vidkruvai.com.ua/  та відеоканалу Фонду розвитку ініцатив громадян

Від творчої студії "Кабінет інформатики-2016" Влада Липкіна та Олена Захарченко.