Військові в гостях у старшокласників

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Середа, 30 листопада -0001, 00:00

dotsenkoСьогодні, в переддень Дня танкіста, до наших старшокласників завітав цікавий гість – заступник військового комісара Лохвицького районного військкомату майор Доценко В.В.

Не зводячи погляд слухали діти захопливу розповідь військовика про силу та міць танкових частин та підрозділів ЗСУ, про славетні часи перемог українських танкістів при захисті Вітчизни від окупантів на Донеччині та Луганщині, про перспективи і розбудову української армії.

А ще Вячеслав Володимирович поділився гарними новинами із зони АТО та повідомив присутніх про присвоєння чергових військових звань і нагородження почесними відзнаками офіцерів, сержантів, солдатів – учасників подій на сході України.

Цікаву розповідь майор Доценко закінчив запрошенням випускників до навчання в вищих навчальних закладах міністерства оборони України. Багато з нас до сьогоднішнього дня і не підозрював про великий вибір військових та цивільних професій, що навчають у військових університетах та перспективи, які відкриваються молодим офіцерам. То ж будемо сподіватися, що після цієї зустрічі хтось із цих юнаків та дівчат в майбутньому одягне військову форму і буде захищати наше мирне небо та золоті лани пшениці від ординських загарбників.

СЛАВА УКРАЇНІ!                                                 ГЕРОЯМ СЛАВА!

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net