Шкільна служба порозуміння: розв’язання конфліктних ситуацій

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018, 13:46

dsc074825.01.2018 року у школі відбувся семінар семінар практичних психологів та соціальних педагогів.

Тема семінару « Шкільна служба порозуміння: розв’язання конфліктних ситуацій».

Мета семінару: Показати роль шкільної служби порозуміння в розв’язанні конфліктних ситуацій  та співпрацю практичного психолога з учнями-медіаторами.

У роботі семінару взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги шкіл району та Лохвицької ОТГ. Учасники семінару працювали за планом:

1. 1. Презентація школи. (Солохіна О.Ю., директор Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2)
  2. 2. Презентація роботи над цільовим проектом  із правової освіти «Відвернути біду». (Шагановська Л.І., заступник директора з виховної роботи Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

(Пономаренко Т.В., практичний психолог і соціальний педагог Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2,учні-медіатори).

1. 7.Релаксація для учасників семінару. Вправа «Тварина з пластиліну»

(Пономаренко Т.В., практичний психолог і соціальний педагог Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

1. 8. Круглий стіл з проблеми семінару. Прийняття рекомендацій.

(Олефіренко С.Я., методист РМК).

1. 9. Підсумок семінару. (Савинська Т.І., завідувач РМК).