ВИКРАДЕННЯ ДІТЕЙ ТА ТОРГІВЛЯ НИМИ

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Середа, 25 березня 2015, 15:52

ВИКРАДЕННЯ ДІТЕЙ ТА ТОРГІВЛЯ НИМИ       

Важко переоцінити значення сім'ї в житті кожної дитини. Саме в ній закладаються моральні та етичні основи. Міцна сім'я в умовах економічної і соціальної нестабільності в Україні повинна стати надійним притулком для дитини. Але, на жаль, як свідчать соціологічні дослідження, щорічно виявляється близько 12 тис. дітей, кинутих батьками, більшість з яких віком 37 років. У навчально-виховних закладах України перебувають майже 50 тис. дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків, під опікою перебувають близько 40 тис. дітей. Середовище, в якому ростуть і виховуються понад 100тис. дітей в Україні, є неблагополучним. 

 

 

 Попри те, що минулого року удвічі зросло число дітей, які підлягають усиновленню, лише 500 громадян України виявили готовність взяти сиріт у свою родину. Іноземців, які прагнуть цього, набагато більше, і це дає підстави називати іноземне усиновлення однією із форм торгівлі людьми.      Найбільше українських дітей усиновлюють громадяни Сполучеих Штатів Америки, на другому місці – італійці. Але  в останній час поширене усиновлення  в комерційних цілях –– це оформлене спеціальним юридичним актом прийняття у сім’ю неповнолітньої дитини на правах сина (дочки) для її наступного використання у жебрацтві, занятті азартними іграми, а також для подальшого укладення щодо неї договорів купівлі-продажу,  пов’язаних з фактичної передачею права власності. Усиновлення іноземцями –– це шанс на краще життя нікому не потрібних в нашій державі дітей. Проте, воно не повинно слугувати прикриттям для торгівлі неповнолітніми. В деякій мірі в ситуації, що склалася в Україні з усиновленням як формою торгівлі дітьми, винна сама держава яка неспроможна створити гідні людини соціально-економічні умови.

Щодо міжнародної торгівлі дітьми, то, за даними Генерального Секретаріату Інтерполу, Італія стала центром транзиту дітей, яких переправляють та примушують вчинювати протиправні дії, жебракувати, займатися проституцією, а інколи – для торгівлі їх органами тощо.   З Російської Федерації, України і Білорусі дітей переважно перевозять до Польщі, Угорщини, країн Балтики та в столиці західноєвропейських держав. Щороку через український кордон обманом чи примусом перевозять до 800 тисяч людей. Половина з них – діти, переважно сироти.                                                                                                             Україна займає зараз провідне місце у світі по продажу людей у рабство і є постачальником " живого товару" до таких країн як Туреччина, Росія, Польща, Греція, Німеччина, Португалія, Іспанія... Одних віддають туди сутенери, інші стають на цю стезю добровільно.

      Дедалі тривожніших масштабів набирає торгівля дітьми, здебільшого безпритульними та сиротами, причому ця торгівля процвітає всередині самої України. Вона навіть більша ніж торгівля дітьми з перетином кордону, бо для дітей досить суворі правила виїзду, суворі правила оформлення документів. Саме тому набагато вигідніше їх використовувати в Україні. Наприклад, дуже багато випадків, коли дітей з Криму привозять в Київ для жебракування, коли дітей із Придністров'я продають за копійки в Одесу для використання в порнобізнесі.

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net