Cемінар шкільних бібліотекарів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
Останнє оновлення: Понеділок, 05 листопада 2018, 07:47

1 листопада 2018 року на базі Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся семінар шкільних бібліотекарів Лохвицького району та Лохвицької ОТГ на тему «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільної бібліотеки».

 

Відповідно до наказу МОН України від 26.06.2017 № 929 “Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек” передбачено перехід у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів на систематизацію документів за УДК.

Семінар розпочала методист РМК відділу освіти Лохвицької РДА Яременко Т.П., яка ознайомила присутніх з офіційними та нормативними документами з даного питання , розповіла про доцільність впровадження УДК у шкільних бібліотеках.

Позитивні емоції та мотивацію до роботи учасників семінару викликав виступ представників учнівського самоврядування із проектом «Шкільній бібліотеці – українську книжку».

Питання «Впровадження Універсальної десяткової класифікації у практику роботи бібліотек» широко розкрила у своєму фаховому виступі бібліотекар Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Цюцюра Валентина Михайлівна.

Вона провела майстер-клас по роботі з таблицями УДК, звернула увагу на адаптування робочої схеми класифікації за УДК для систематизації документів для шкільних бібліотек.

У ході семінару обговорили орієнтовний план дій для бібліотек щодо організації роботи з упровадження УДК.

Валентина Михайлівна поділилася досвідом переходу на нову систему у стінах шкільної бібліотеки.

Підсумки семінару підвела методист РМК відділу освіти Лохвицької РДА Яременко Т.П. За відгуками, учасники семінару отримали нові знання та практичні навички щодо впровадження нової класифікації.

 

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net