Як виховати у дитини інтерес до читання?

Як виховати у дитини інтерес до читання?

Памятка для батьків

• Частіше читайте вголос своїй дитині, якщо вона ще не вміє читати. Виховуйте дітей через казку. Пам'ятайте, що привчаючи дитину згадувати казку, звертаючи її увагу на з'ясування причин і наслідків хороших і поганих вчинків, ви навчите її відрізняти добро від зла, покажете всю силу добра і його творчу природу.
  • Розмовляйте з дитиною про прочитане. Цікавтесь її роздумами про книгу.
  • Пофантазуйте разом із нею.
  • Грайте з дитиною у персонажі улюблених книг. Адже саме у грі прищеплюється дітям любов до мистецтва літератури, музики, природи, самої людини в усіх проявах її душі.
  • Обладнайте для вашої дитини книжкову поличку. Нехай там будуть книги різних напрямків. Вона сама визначить, що для неї цікаво.
  • Ніколи не примушуйте дитину читати, якщо вона не хоче цього робити. Такими діями ви можете відвернути дитину від читання. Пам'ятайте, тільки терпінням і любов'ю можна досягти більшого, ніж силою.
  • Частіше розповідайте дитині про книгу, яку прочитали самі так, щоб вона зацікавилася нею, щоб у дитини з'явилося бажання самій прочитати цю книгу.