Найкращий читач України 2015

Останнє оновлення: Вівторок, 04 серпня 2015, 07:14

P101712115 березня 2015 року в Лохвицькій районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України  2015». На конкурс надійшло 10 заявок – анкети від учнів 6 і 7 класів. За умовами конкурсу, усі учасники повинні були розповісти улюблений уривок із твору, гумореску або вірш, дати відповідь на два запитання літературного конкурсу, скласти незакінчені прислів’я, відгадати автора і назву твору із запропонованого уривка із книги та переглянутого відеоролика.

Учасники конкурсу продемонстрували ґрунтовні знання з літератури.

А переможцями, як і в будь-якому конкурсі, стали найкращі читачі: Козаченко Сніжана – учениця 6 класу Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Табаченко Діана – учениця 7 класу Токарівської ЗОШ.

Усім були вручені дипломи учасників конкурсу та призи. Переможці отримали дипломи «Найкращий читач України 2015», а бібліотекарі – подяку за плідну творчу роботу по підготовці читачів.

Приємно відмітити, що учні нашої школи не вперше беруть участь у «Найкращому читачеві». У березні 2014 року, де на конкурс надійшло 23 заявки від учнів 6, 7 і 8 класів, переможцями стали Портяна Анна – учениця 6 класу (нині 7 кл.), Безцінна Руслана – учениця 7 класу (нині 8 кл.), а Костоглод Костянтин – учень 8 класу (нині 9 кл.), вразив членів журі оригінальним власним баченням і поданням прочитаного та був нагороджений призом глядацьких симпатій.

У квітні 2013 року участь у конкурсі взяли Безцінна Руслана – 6 клас (нині 8 кл.) та Дупак Дарина – 7 клас (нині 9 кл.). Перемогу здобула Безцінна Руслана, яка продовжила своє змагання у Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного.

Ще раз вітаємо Козаченко Сніжану з перемогою!!! Так тримати!

Книга і дитяче читання – було, є і буде! Наші кращі читачі це довели.