Вітаємо!

Останнє оновлення: Вівторок, 06 грудня 2016, 14:22

Ось і закінчився чотиритижневий марафон ІІ (районного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад, яки приніс нам радість і задоволення від успіхів наших учнів. За останні вихідні в загальну скарбничку перемог потрапили здобутки юні хіміків Каті Маценко (7 клас) - 1 місце, Влада Кириченка (11 клас) -2 місце, Оксани Войтко (9 клас) -1 місце. Невтомна праця учителя Омельницької Тетяни Володимирівни принесла свої плоди. А наступного дня Оксана Войтко здобула 2 місце в олімпіаді з фізики (учитель - Милка Тамара Іванівна).

img 20161128 144601

Субота також стала зірковим часом для юних географів, які своєму успіху завдячують учителям географії Чорнусі Олені Миколаївні та Чорнусі Олександру Михайловичу. Це - Дупак Дарина (11 клас) - 2 місце, Онацька Олена (9 клас) - 3 місце і Кириченко Ліля (8 клас) -2 місце.

dupakonatskakyrychenkol

А ще наші знавці української мови стали призерами ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з українсько мови імені Петра Яцика: Мислінська Віка (11 клас) - 3 місце, Андрущенко Юля (6-а клас) - 2 місце і Портяна Аня - 2 місце.

8mzpnlcarbqandruschenkoportyanaAn

Вітаємо переможців і призерів та бажаємо майбутніх звершень.