Переможці олімпіад минулих вихідних

Останнє оновлення: Понеділок, 21 листопада 2016, 11:03

biologyМинулими вихідними продовжився ІІ (районний) тур Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Тож вітаємо з перемогою наших юних біологів Полтавець Каріну (8 клас), Войтко Оксану (9 клас), Кириченка Владислава (11 клас) та їх наставника, вчителя біології Отюцьку Ганну Василівну

Прагнення та бажання дітей, підтримані вчительською мудрістю та невтомною працею дали цей результат: біологія - 3х1 місце!verh zolot

Вже другою перемогою поспіль у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад радує нас Золотар Вікторія. Цього разу вона виборола 1 місце в олімпіаді з англійської мови. Вітання та подяка учителю англійської мови Верхівській Ірині Іванівні за її працю з обдарованими дітьми.

Заступник директора школи  Шагановська Л.І.