Зоряні обрії у Лохвицькій другій

28 травня 2019 року у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено традиційне свято «Зоряні обрії» - свято Інтелекту, Гордості й Таланту, яке пройшло під девізом « Від талановитих дітей - до мудрих людей».

Приємно було відзначити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання в олімпіадах, конкурсах, змаганнях різного рівня.

Діти отримали подарунки у номінаціях:

«Інтелект року» - 27 дітей

«Спортивна гордість року» - 51 дитина

«Талант року» - 23 дитини.

Вели молоде покоління до нових звершень вчителі школи. Найбільше перемог принесли у шкільну скарбничку вихованці Отюцької Ганни Василівни, Чорнухи Олени Миколаївни, Петренка Юрія Івановича, Костоглод Людмили Анатоліївни, Омельницької Тетяни Володимирівни.

Проведення цього свята стало можливим завдяки підтримці Лохвицької міської ради: кошти на придбання подарунків для дітей було виділено у рамках реалізації Комплексної програми розвитку освітньої галузі Лохвицької ОТГ.

Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

 

І пролунав Останній дзвоник…

Усміхається весело травень,

Бо скінчилась навчальна пора,

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

               

Детальніше...

Запобігти, попередити, врятувати

16.05.2019 року в нашому закладі освіти було проведено День цивільного захисту з метою практичного відпрацювання і закріплення учасниками освітнього процесу навичок збереження та захисту здоров’я і життя під час надзвичайних ситуацій.

Протягом Дня організовано тематичну лінійку «Завдання Дня цивільного захисту в закладі освіти», відкриті уроки Людина в екстремальних ситуаціях», «Запобігти, врятувати, допомогти», -виставку учнівських малюнків та проектів «Безпека понад усе», виставку літератури «Прочитай та запам’ятай!», вікторину «Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій», спортивні змагання «Народні ігри та розваги» та  «Роби з нами, роби, як ми, роби краще за нас!», евакуацію присутніх з приміщення за сигналом «Увага всім!».

 

Під час перерв озвучено радіогазету «Дії учасників освітнього процесу при сигналах ЦЗ; основні правила поведінки під час надзвичайних ситуацій».

 

 

Екскурсія на фабрику меблів

Із метою ознайомлення з місцевими підприємствами та профорієнтаційного спрямування старшокласників 25 березня  2019 року відбулася екскурсія учнів 9 класу, яку організував вчитель географії Чорнуха Олександ Михайлович,   на фабрику меблів міста Заводського.

На території фабрики  учнів радо зустріли працівники, які провели екскурсію цехами фабрики,  розповіли про історію створення фабрики, ознайомили із сучасними етапами виготовлення меблів та поділися планами на майбутнє.

Учні на власні очі побачили послідовність виробництва меблів, ознайомилися із асортиментом фабрики. Діти мали можливість висловити свої побажання щодо того, якими вони бачать сучасні меблі.

Учні та вчитель   висловлюють щиру подяку адміністрації фабрики, які знайшли час і можливість зустрітися з дітьми.

Знати і вміти – це важливо

Життя доводить, що вчасно надана медична допомога — це врятоване життя людини.
Саме тому так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротший строк надати першу невідкладну медичну допомогу тим, хто її потребує.
27 лютого 2019 року студенти Лохвицького медичного училища навчали учнів нашої школи азам надання першої медичної допомоги потерпілим у критичних станах. 
Діти дізналися, як потрібно діяти у ситуаціях, де є постраждалі.
Основи надання першої невідкладної допомоги були продемонстровані з використанням підручних засобів та перев’язувальних матеріалів без застосування медикаментів та ін’єкцій.
Студенти розповіли про різновиди кровотеч й алгоритми їх зупинки (накладання пов’язок та джгута). Окремо зупинилися на можливих травмах голови, хребта, ознаках переломів, вивихів кінцівок, першій допомозі при опіках. Наочно показали, як накладати пов’язки, транспортну шину, артеріальний джгут, як зробити джгут із підручних матеріалів, як надати допомогу при удушенні. 
Діти із зацікавленням слухали студентів, із задоволенням випробовували свої вміння із надання допомоги на однокласниках, задавали питання, ділилися враженнями, дискутували.
Такі зустрічі є дуже корисними, адже краще знати як допомогти людині, ніж відчувати себе безпомічним та бути байдужим.
Ми вдячні студентам медичного училища за проведене практичне заняття.

Дочірні категорії

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net