Зоряні обрії у Лохвицькій другій

28 травня 2019 року у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено традиційне свято «Зоряні обрії» - свято Інтелекту, Гордості й Таланту, яке пройшло під девізом « Від талановитих дітей - до мудрих людей».

Приємно було відзначити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання в олімпіадах, конкурсах, змаганнях різного рівня.

Діти отримали подарунки у номінаціях:

«Інтелект року» - 27 дітей

«Спортивна гордість року» - 51 дитина

«Талант року» - 23 дитини.

Вели молоде покоління до нових звершень вчителі школи. Найбільше перемог принесли у шкільну скарбничку вихованці Отюцької Ганни Василівни, Чорнухи Олени Миколаївни, Петренка Юрія Івановича, Костоглод Людмили Анатоліївни, Омельницької Тетяни Володимирівни.

Проведення цього свята стало можливим завдяки підтримці Лохвицької міської ради: кошти на придбання подарунків для дітей було виділено у рамках реалізації Комплексної програми розвитку освітньої галузі Лохвицької ОТГ.

Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

Hosting Ukraine