Екскурсія на фабрику меблів

Із метою ознайомлення з місцевими підприємствами та профорієнтаційного спрямування старшокласників 25 березня  2019 року відбулася екскурсія учнів 9 класу, яку організував вчитель географії Чорнуха Олександ Михайлович,   на фабрику меблів міста Заводського.

На території фабрики  учнів радо зустріли працівники, які провели екскурсію цехами фабрики,  розповіли про історію створення фабрики, ознайомили із сучасними етапами виготовлення меблів та поділися планами на майбутнє.

Учні на власні очі побачили послідовність виробництва меблів, ознайомилися із асортиментом фабрики. Діти мали можливість висловити свої побажання щодо того, якими вони бачать сучасні меблі.

Учні та вчитель   висловлюють щиру подяку адміністрації фабрики, які знайшли час і можливість зустрітися з дітьми.

Hosting Ukraine