Вітаємо юних науковців

23-24 лютого 2019 року у місті Полтава відбувся обласний етап XХVІІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України .

Дві учениці Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Войтко Оксана (11 клас) та Кириченко Лілія (10 клас) гідно представили школу в цьому заході.

Кириченко Лілія здобула перемогу у відділенні наук про Землю з науково-дослідницькою роботою «Оцінка сучасного гідроморфологічного та екологічного стану малої річки Суха Лохвиця»

У відділенні екології та аграрних наук Войтко Оксана посіла ІІ місце, дослідивши «Оцінку потенціалу рослинної біомаси Лохвицького району для   виробництва твердого біопалива»

Вітаємо наших учнів та їх наукових керівників Чорнуху Олену Миколаївну і Омельницьку Тетяну Володимирівну, Чорнуху Олександра Михайловича та Отюцьку Ганну Василівну з цим досягненням.

А Кириченко Лілії бажаємо перемоги у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у місті Києві.

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net