Малі Олімпійські ігри - 2018

Фізкультура , спорт, здоров’я -

Речі кожному потрібні.

Бути сильним і здоровим -

Це найбільша радість в світі!

Спорту день і фізкультури

Зустрічаємо ми радо.

Мріє мама, прагне тато,

Щоб здоровим росло чадо!

7 вересня 2018 року у Лохвицькій ЗОШ №2 під гаслом « Швидше-вище-сильніше» було відзначено День фізкультури і спорту.

Свято розпочалося урочистою лінійкою, на якій під спортивний марш найкращими спортсменами школи Гресем Володимиром і Плисом Захаром був піднятий Олімпійський прапор. Кожен класний колектив мав змогу презентувати свою команду в оригінальній формі. На нашу святкову лінійку завітала також незвичайна гостя – богиня правосуддя Феміда. Із собою вона принесла символічний Олімпійський вогонь, який став символом нових звершень та перемог.

А далі розпочалися спортивні ігри, де учнів мали змогу проявити себе у вікторині, підтягуванні, попаданні у кільце, попаданні у ворота, різного роду естафетах. Усі бажаючі мали змогу побитися мішками та взяти участь у перетягуванні канату.

А в кінці свята усі учні зібралися на традиційний пікнік .

За результатами змагань 1 місце виборола команда 8-Б класу, 2 місце - 8-А класу, з місце – 9 класу. Вітаємо команди і бажаємо ї м подальших успіхів і перемог!

Нехай добро і сила

Живе у кожному із нас

Нехай здоров’я, щастя й сміх

Ніколи не залишить нас