Випускний бал - 2018

Остання сторінка шкільного альбому одинадцятикласників

Червневий день, відлунює святково,
І сміх, і квіти, й гомін голосний…
Зібрало нині свято нас чудове –
Прощальний вечір, вечір випускний!

Як тремтить серце, коли на поріг школи ступає нога маленького першокласника. За руку його бере перша вчителька і веде у новий світ—”Світ Знань”. З кожним роком дитина росте, мужніє, набирається розуму, кмітливості. І все це на очах тих людей, які віддають все для цього— ВЧИТЕЛІВ. Скільки пережито разом, скільки зроблено хороших справ! І настає той момент, коли вже дорослі юнаки і дівчата покидають шкільний поріг і вирушають у самостійне доросле життя.

23 червня 2018 року у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся випускний вечір одинадцятого класу.

Тринадцять дорослих дітей в останній раз переступили поріг школи. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено дорослі. Цього вечора на обличчях та в очах батьків, учителів можна розгледіти радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів .

Прийшов час, коли єдина для 13 випускників нашої школи стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.  
 Головне, щоб вони прямували по життю твердо та впевнено.

А перші досягнення на цьому шляху вони вже зробили: при здачі ЗНО на 100% підтвердили ті результати навчальних досягнень, які мали у школі: з 39 результатів ДПА 28 –високого та достатнього рівня – а це 72%.

Скільки привітань і побажань лунало в цей вечір.

Випускникам, директор школи – Олеся Юріївна Солохіна , вручає атестати про отримання повної загальної середньої освіти та бажає успіхів, здійснення усіх задумів, щоб   щасливим був шлях самостійного життя.

Із такою урочистою подією випускників привітали Лохвицький міський голова Віктор Іванович Радько та начальник відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради Тетяна Володимирівна Заїка.

А далі звучали щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогам, батькам. Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, у ритмах вальсу випускники, їх батьки…

Дорогі випускники 2018 року, вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні поставленої мети і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net