Випускний бал дев’ятикласників

img 1971

Теплого червневого вечора, коли земля буяє у зелені і цвітінні, у садках пахне м’ятою, любистком, півоніями, а літні дні швидко пролітають, до затишного подвір’я Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 прийшло чимало гостей. Святково прикрашений вхід до школи сьогодні одночасно є і урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір дев’ятикласників.

16 червня 2018 року для цьогорічних дев’ятикласників стає  часом, з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього протягом 9 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі.

Цього вечора 20 зірок, 20 молодих та надзвичайних, 20 абсолютно різних дітей стали на перехресті. Хтось із них сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі чи ліцеї, а хтось повернеться у стіни рідної школи.

Цілий вечір лунали щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків. Шкільне свято випускного вечора було наповнене атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.

А нашим дев’ятикласникам ми бажаємо знайти себе, своє місце у житті, посадити на шляху своєму квіти гарячої любові до людей, отчого краю, бути завжди Людьми.