Останній дзвінок

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки, гості!

Сьогодні у нас довгождане свято – День останнього дзвоника. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Упродовж цього навчального року учні нашої школи припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови .

Дорогі школярі! Завершується навчальний рік, і я впевнена, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Я сподіваюся, шановні наші випускники, що ці знання допоможуть Вам успішно здати ЗНО і вступити до омріяних ЗВН.

Щира вдячність вчителям за те, що ви постійно передаєте вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння.

Зі словами вдячності хочу звернутися до батьків. Завдяки вашій підтримці діти здобувають знання у відремонтованих класах, мають можливість займатися улюбленою справою, досягати значних результатів.

Дорогі діти, шановні вчителі, батьки, гості! Дозвольте мені щиро і сердечно привітати вас з сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.

З повагою до Вас,
директор школи Солохіна О.Ю.