Цікава подорож

rfdgtРідною Полтавщиною у суботу 19.05.2018, подорожували учні 3-А класу з класоводом Лазукою Н.П. та членами батьківського комітету Кудерею Ю.В. та Сковородніковою Ю.Г.

Ранкове сонечко обіцяло хорошу днину. Так і сталося.

З вікон автобуса діти милувалися краєвидами квітучої Батьківщини.

Маршрут подорожі проходив через Миргородщину, а саме Дібрівський кінний завод №62 та Лубенщину – с. Вовча Долина.

У с.Дібрівці школярі відвідали славний кінний завод, відомий в усьому світі своїми рисистими кіньми, досягненнями в селекції та спорті. Вони каталися на конях та дегустували кумис.

А село Вовча Долина здивувало куточком африканських степів і саван – Лубенською страусиною фермою. Тут третьокласники пригощали страусів корисними лопухами та самі смакували яєшнею з їхніх яєць.

День стрімко добігав кінця. Чудова подорож закінчилась поповненням багажу знань та хорошим настроєм.