Свято весни

А жінка-матір на весну так схожі

Усім жінкам присвячується

DSC0748Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.

Лохвицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 ці весняні дні не оминули стороною. У переддень свята, 6 березня, учні 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б класів школи подарували чудовий настрій та море емоцій своїм мамам, бабусям під час свят. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали все жіноцтво. У 3-А, 3-Б, 4-х класах відбулися свята для наших чарівних дівчаток, на яких хлопчики вражали своїх подруг талантами та сюрпризами.

7 березня, учні 11 класу влаштували самоврядування, під час проведення якого на собі відчули, як важко провести урок, заспокоїти вередливу дітвору.

Не менш приємним подарунком для вчительського чарівного жіночого колективу став концерт, який приготували учні 5-11 класів. Вони порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами незабутні враження. Це було цікавим і ніжним подарунком від креативного організатора – учнівського самоврядування та Роман О.М..

Педагогічний та учнівський колектив школи вітає всіх жінок та дівчат зі святом, хай здійсняться всі ваші бажання, мрії й кращі сподівання!

Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!