Предментні олімпіади

З кожним роком стає сильнішим інтерес юних геніїв до олімпіад із різних предметів. Щороку у жовтні – листопаді   відбувається ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.  Олімпіада – це  сходинка до визнання  обдарувань учня, його знань, предметної компетентності, навичок самостійної творчої діяльності.

Кожен, хто брав участь у олімпіадах, прагнув перемоги.

За підсумками участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін та конкурсів маємо такі результати:

№ з\п

Назва конкурсу, олімпіади

ПІП переможця

Клас

Зайняте місце

ПІП керівника

1

Конкурс знавців математики ім.. Остроградського

Войтко Оксана

10

ІІ

О.Ю.Солохіна

2

Конкурс знавців математики ім.. Остроградського

Савченко Максим

11

І

О.М.Роман

3

Конкурс  учнівської творчості «Шевченко в моєму серці»

Войтко Оксана

10

ІІІ

Л.В.Гресь

4

Конкурс проектів учнівського самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє»

Москаленко Анастасія,

Кириченко Лілія, Козаченко Сніжана

9

І

О.М.Роман

Л.І.Шагановська

5

Олімпіада з історії

Ярова Анастасія

8

І

Л.А.Костоглод

6

Олімпіада із трудового навчання

Олешко Максим

8

І

Ю.І.Петренко

7

Олімпіада із трудового навчання

Мирненко Володимир

9

ІІ

Ю.І.Петренко

8

Олімпіада із технологій

Шкляр Ігор

10

І

Ю.І.Петренко

9

Олімпіада із технологій

Черкасець Ігор

11

ІІ

Ю.І.Петренко

10

Олімпіада з історії

Шетеля Іванна

11

ІІІ

Л.А.Костоглод

11

Олімпіада з історії

Поваров Богдан

10

ІІ

Л.А.Костоглод

12

Олімпіада з української мови

Андрущенко Юля

7

ІІІ

Л.В.Гресь

13

Олімпіада з біології

Войтко Оксана

10

ІІ

Г.В.Отюцька

14

Олімпіада з біології

Галамага Альона

8

І

Г.В.Отюцька

15

Олімпіада з біології

Полтавець Карина

9

ІІ

Г.В.Отюцька

16

Олімпіада з інформатики

Гаврилко Максим

7

ІІІ

В.А.Онацький

17

Олімпіада з правознавства

Плис Захар

10

ІІ

Л.А.Костоглод

18

Олімпіада з хімії

Костоглод Амалія

7

І

Т.В.Пономаренко

19

Олімпіада з географії

Онацька Олена

10

ІІ

О.М.Чорнуха

20

Олімпіада з географії

Кириченко Лілія

9

І

О.М.Чорнуха

21

Олімпіада з німецької мови

Петрашевич Анастасія

10

І

Л.М.Панченко

22

Олімпіада з німецької мови

Булда Оксана

11

ІІІ

І.В.Чичерська

23

Олімпіада з фізики

Костоглод Амалія

7

І

Т.І.Милка

24

Олімпіада з фізики

Войтко Оксана

10

ІІ

Т.І.Милка

 

 

Особлива подяка  вчителям, які підготували  учнів до участі в олімпіадах, адже їхня праця – дуже кропітка і  надзвичайно важлива.

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net