ПАМ’ЯТАЙМО ПРО ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації попереджає полтавців щодо правил дотримання заходів безпеки під час новорічних свят.

Зокрема, ялинку потрібно встановлювати на стійку основу, вона не повинна загороджувати виходи. Ялинка має бути розташована не ближче одного метра від стін та гардин. Для її освітлення слід використовувати електричні гірлянди лише промислового виробництва. Припустима потужнiсть електричних лампочок - не бiльше 25 Вт. Підключати гірлянди до мережі треба за допомогою штепсельних з’єднань. Увімкнуту ілюмінацію у жодному разі не можна залишати без нагляду.  

 

Застосування вати, тканин для прикрашання ялинок i виготовлення з них карнавальних костюмiв допускається тiльки пiсля того, як вони будуть оброблені спеціальною вогнезахисною сумiшшю.

Якщо пожежi все ж таки не вдалось уникнути, негайно відключіть електропостачання та викликайте пожежну службу за телефоном «101».

Оскільки однією з найголовніших складових новорічного святкування є феєрверки, петарди, салюти, то слід бути обережними й під час використання піротехнічних виробів. Нерідко саме ці розваги закінчуються пожежами, на яких чимало людей отримують опіки і травми. Отже, щоб не постраждати і не лишитись серед зими просто неба, а лише зробити свято яскравим та незабутнім, варто бути уважними і правильно поводитися з піротехнічними виробами.

Використовуючи піротехніку, чітко дотримуйтесь інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні вироби. Обов’язково дотримуйтесь  правил пожежної безпеки, а саме: не запускайте піротехніку з балконів будинків, поблизу господарських будівель та дерев; не розбирайте вироби та не носіть їх у кишенях; зберігайте небезпечні іграшки на значній відстані від нагрівальних приладів; не використовуйте піротехніку під час паління та у нетверезому стані.

Особливої уваги під час свят потребують діти. Не дозволяйте їм самостійно користуватися піротехнікою. З усіх видів піротехнічних виробів безпечними для дітей є тільки хлопавки та бенгальські свічки, проте і в цьому випадку варто бути обережними, і наодинці з такими іграшками їх краще не залишайте.

Інформуємо, що з 2014 року розпорядженням міського голови у м. Полтаві діє тимчасова заборона на використання феєрверків та салютів. 

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net