Зміни в розкладі у середу 23.01.2019 року

Дата

23.01.2019

День

 Середа

Урок/

клас

5

6-а

6-б

7

8-а

8-б

9

10

11

0

 

 

 

фіз.к-ра

 

 

 

-------

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

фіз.к-ра

 

 

 

математ.

 

 

 

3

 

 

 

 

зар.літ.

 

фізика

фіз.к-ра

 

4

 

 

фіз.к-ра

 

 

хімія

 

 

 

5

 

 

 

 

математ.

 

математ.

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

нім.мова

 

фіз.к-ра

 

 

 

 

21 січня - Всесвітній день .... :)

21 січня – Всесвітній день обіймів. Учні 1-Б класу розпочали естафету. Приєднуйтесь!

img 20190118 094135 img 20190118 094344
img 20190118 094658 img 20190118 095118

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад (24.11-25.11)

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін

20181127 130901Хімія

Войтко   Оксана         11 клас     1місце

Костоглод   Амалія   8-А клас 1 місце

Пашко Карина           7 клас       2 місце

Інформатика

Толочено Ярослав   9 клас     3 місце

Даценко Артем       11 клас   3 місце

Німецька мова

Портяна Анна     11 клас       1 місце

Географія

Андрущенко Юлія     8-А клас     1 місце

Кириченко Лілія       10 клас    2 місце

Онацька Олена           11 клас     3 місце

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 17-18 листопада

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін

dsc 0271Біологія

Галамага Альона   9 клас   1 місце

Войтко Оксана   11 клас     2 місце

Трудове навчання

Олешко Максим     9 клас   1 місце

Скорик Андрій         8-А клас   2 місце

Правознавство

Плис Захар   11 клас     2 місце

Козаченко Сніжана   10 клас     3 місце

Фізика

Войтко   Оксана         11 клас     2 місце

Костоглод   Амалія   8-А клас   2 місце

Перші результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Перші результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Математикаdsc 021

Жерняк Іван 10 клас 3 місце

Войтко Оксана 11 клас   2 місце

Костоглод Амалія   8-А клас   2 місце

Жмака Євгеній   6-Б клас     1 місце

Екологія

Войтко Оксана 11 клас   1 місце

Українська мова

Андрущенко Юлія       3 місце

Історія

Ярова Анастасія   9 клас     2 місце

Поваров Богдан     11 клас     1 місце

Костоглод Амалія   8-А клас   1місце

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net