Запобігти, попередити, врятувати

16.05.2019 року в нашому закладі освіти було проведено День цивільного захисту з метою практичного відпрацювання і закріплення учасниками освітнього процесу навичок збереження та захисту здоров’я і життя під час надзвичайних ситуацій.

Протягом Дня було проведено тематичну лінійку «Завдання Дня цивільного захисту в закладі освіти», відкриті уроки Людина в екстремальних ситуаціях», «Запобігти, врятувати, допомогти», виставка учнівських малюнків та проектів «Безпека понад усе», виставка літератури «Прочитай та запам’ятай!», вікторина «Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій», спортивні змагання «Народні ігри та розваги» та  «Роби з нами, роби, як ми, роби краще за нас!». Під час перерв озвучено радіогазету «Дії учасників освітнього процесу при сигналах ЦЗ; основні правила поведінки під час надзвичайних ситуацій», евакуацію присутніх з приміщення за сигналом «Увага всім!».

 

 

Зміни в розкладі у четвер 23.05.2019 року

Дата

23.05.2019

День

 Четвер

Урок/

клас

5

6-а

6-б

7

8-а

8-б

9

10

11

0

 

 

 

 

------

 

 

 

 

1

природ. 

 

 

 

 

фіз.к-ра

матем.

 

 

2

 

 

 

 

 

труд.навч.

 

зар.літ. 

 

3

 

 

 

фіз.к-ра

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

труд.навч.

 

5

кл.год.

 

 

 

 

кл.год.

 

 

 

6

 

 

 

-------

 

год.псих.

 

 

 

7

 

 

 

 

 

-------

 

 

 

Екскурсія на фабрику меблів

Із метою ознайомлення з місцевими підприємствами та профорієнтаційного спрямування старшокласників 25 березня  2019 року відбулася екскурсія учнів 9 класу, яку організував вчитель географії Чорнуха Олександ Михайлович,   на фабрику меблів міста Заводського.

На території фабрики  учнів радо зустріли працівники, які провели екскурсію цехами фабрики,  розповіли про історію створення фабрики, ознайомили із сучасними етапами виготовлення меблів та поділися планами на майбутнє.

Учні на власні очі побачили послідовність виробництва меблів, ознайомилися із асортиментом фабрики. Діти мали можливість висловити свої побажання щодо того, якими вони бачать сучасні меблі.

Учні та вчитель   висловлюють щиру подяку адміністрації фабрики, які знайшли час і можливість зустрітися з дітьми.

Знати і вміти – це важливо

Життя доводить, що вчасно надана медична допомога — це врятоване життя людини.
Саме тому так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротший строк надати першу невідкладну медичну допомогу тим, хто її потребує.
27 лютого 2019 року студенти Лохвицького медичного училища навчали учнів нашої школи азам надання першої медичної допомоги потерпілим у критичних станах. 
Діти дізналися, як потрібно діяти у ситуаціях, де є постраждалі.
Основи надання першої невідкладної допомоги були продемонстровані з використанням підручних засобів та перев’язувальних матеріалів без застосування медикаментів та ін’єкцій.
Студенти розповіли про різновиди кровотеч й алгоритми їх зупинки (накладання пов’язок та джгута). Окремо зупинилися на можливих травмах голови, хребта, ознаках переломів, вивихів кінцівок, першій допомозі при опіках. Наочно показали, як накладати пов’язки, транспортну шину, артеріальний джгут, як зробити джгут із підручних матеріалів, як надати допомогу при удушенні. 
Діти із зацікавленням слухали студентів, із задоволенням випробовували свої вміння із надання допомоги на однокласниках, задавали питання, ділилися враженнями, дискутували.
Такі зустрічі є дуже корисними, адже краще знати як допомогти людині, ніж відчувати себе безпомічним та бути байдужим.
Ми вдячні студентам медичного училища за проведене практичне заняття.

Вітаємо юних науковців

23-24 лютого 2019 року у місті Полтава відбувся обласний етап XХVІІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України .

Дві учениці Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Войтко Оксана (11 клас) та Кириченко Лілія (10 клас) гідно представили школу в цьому заході.

Кириченко Лілія здобула перемогу у відділенні наук про Землю з науково-дослідницькою роботою «Оцінка сучасного гідроморфологічного та екологічного стану малої річки Суха Лохвиця»

У відділенні екології та аграрних наук Войтко Оксана посіла ІІ місце, дослідивши «Оцінку потенціалу рослинної біомаси Лохвицького району для   виробництва твердого біопалива»

Детальніше...

Hosting Ukraine

  • 220x90 MONMS static

    wodenuk

    logopoippo2
  • pol yprav188x80 pedrpesacom banner dotsOsvitaUA logo
  • LogoTop.uk-UA
by joomlana.net